Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Most kezdtem el a Fifa 21-et,...

Most kezdtem el a Fifa 21-et, és lenne pár kérdésem azokhoz, akik jártasak a játék karrier módjában. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A fifa 18-ba 2-3 éve rengeteg időt beleöltem, ezt a játékot viszont nem ismerem még, most játszom az első csapattal, még csak szeptember van

1. A loan to buy optionnél hogyan működik az opció véglegesítése? A következő szezon elején a játék megkérdi, hogy le akarom-e igazolni? Vagy hogyan kell ezt?

2. Az edzéseket megreformálták. A mostani csak a fitnessre és a sharpnessre van hatással, semmi mással? A development plan fejleszti a játékosok statjait, ez vette át a régebbi edzés szerepét? Mennyire gyorsan, hatékonyan fejleszt?

3. A dynamic potential hogy működik? Mennyire kell rotálni a csapatot, játszatni a fiatalokat, hogy mindenki szépen fejlődjön, és magasabb ratingje legyen, mint az alap potenciálja?

4. Hogyan kell büntetőt lőni? Már 3 tizit is kihagytam, fogalmam sincs, hogyan kell

5. Mennyire lehet szinten tartani az idősebb, 30+ játékosokat? Ha sokat, és jól játszanak, akkor is csökken a ratingjük?

Ne haragudjatok, ha kicsit összeszedetlen lett, remélem így is tudok segíteni

Köszönöm annak, aki elolvassa, és válaszra is méltatja



2023. jún. 17. 22:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a FIFA 23 az első fifám így meglepődtem hogy a 21esbe még loan to buy option is volt. Szerintem amúgy fogsz értesítést kapni az inboxba mikor közeledik a szezon vége hogyha a megvétel opcionális és nem kötelező. Még amiben esetleg tudnák segíteni az az 5ös: a 30+ játékosok akár mennyit játszanak, akármennyire jól a rating le fog esni, így gyengébbek lesznek a stattjai és in-game is. És ha gyengébbek lehet hogy játszatni se fogod őket annyit, így még jobban lemegy a rating, és ez addig megy amég el nem adod őket vagy vissza nem vonulnak.

Én csak most találtam rá a kérdésedre, így nem tudom ha még szükséged volt rá... A többi dologban annyira nem tudok segíteni, mert azok már a FIFA 23ban majdnem teljesen megváltoztak. Amúgy én inkább ultimate teamet játszodtam amég még úgymond le nem járt a szezonja, de karrier modozni is szoktam;)

2023. szept. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!