Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van értelme elmenni kaszinóba...

Van értelme elmenni kaszinóba pókerezni 20-25k-val?

Figyelt kérdés

Pl Duna poker vagy valamelyik Vegas Budapesten.


Még sosem voltam kaszinóban és el akarok menni, ennyit még rá is szánnék az élményre. De nem tudom, hogy mennyiben mennek ott a játékok, mennyi egy blind vagy lehet találni kis tétű asztalt?



2023. jún. 21. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tuti van. Anno GameCenterbe (2010 körül, mielőtt a maffiakormány el nem intézte őket) 1000ft-okkal játszottunk.
2023. jún. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

Hát, én ezt nem próbálnám ki. Félnék, hogy kialakul a függőség. Inkább a szorongásaimmal, traumáimmal igyekszem kezdeni valamit.

Van egy haverom, ő egy ház árát verte így el, évek óta tiszta, de csoportba jár, hogy ne essen vissza.

Ha vágysz rá, akkor szerintem erre a függőségre van hajlamod, én ezt nem kockáztatnám meg. Nem bántásból írom, én is függő hajlamú vagyok.

50f

2023. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!