Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA Vice city mobilra letöltöt...

GTA Vice city mobilra letöltöttem, de valamiért nem indul el a játék mi az oka?

Figyelt kérdés
Pedig bemásoltam az Android obb-be a játék fájlait de ígyis kidob.

2023. júl. 9. 18:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a San Andreasnál ugyanezt csináltam meg, és utána egyből elindult a játék nem dobott ki, viszont a vicenál kidob ígyis...
2023. júl. 9. 19:02
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetséges okok, amiért a GTA Vice City nem indul el mobiltelefonodon, annak ellenére, hogy bemásoltad az obb fájlokat:


Inkompatibilitás: A GTA Vice City mobilos verziója kompatibilis kellene legyen az Android operációs rendszerrel, valamint az eszközöddel. Ellenőrizd, hogy a telefonod rendelkezik-e a minimális rendszerkövetelményekkel és a támogatott operációs rendszerrel.


Hiányzó vagy hibás fájlok: Ellenőrizd, hogy a bemásolt obb fájlok helyesen vannak-e elhelyezve a megfelelő mappában az SD-kártyán vagy a belső tárhelyen. Ellenőrizd, hogy a fájlnevek helyesek-e és hogy nem hiányzik-e valamelyik fontos fájl. Próbáld meg újra bemásolni a fájlokat, és győződj meg róla, hogy a másolás folyamatában nem történt hiba.


Memória problémák: A GTA Vice City egy viszonylag nagyobb méretű játék, ezért fontos, hogy elegendő tárhely legyen elérhető a telepítéshez és futtatáshoz. Ellenőrizd, hogy rendelkezel-e elegendő szabad helyet a memóriakártyán vagy a belső tárhelyen ahhoz, hogy a játék futni tudjon.


Kompatibilitási problémák: Néhány eszközön előfordulhatnak kompatibilitási problémák a GTA Vice City játékkal. Próbáld meg frissíteni a játékot a legújabb verzióra a Google Play Áruházból, vagy ellenőrizd, hogy van-e elérhető frissítés a játék fejlesztőinek weboldalán.


Teljesítmény problémák: Ha a telefonod teljesítménye alacsony vagy a hardver nem elég erős, akkor ez befolyásolhatja a játék futását. Próbáld meg lecsökkenteni a grafikai beállításokat a játékban, vagy zárd be a háttérben futó egyéb alkalmazásokat, hogy több rendelkezésre álló erőforrást szabadíts fel a játék számára.


Ha mindezek ellenére továbbra sem sikerül elindítani a GTA Vice City-t, akkor javasolt kapcsolatba lépni a játék fejlesztőivel vagy a támogatási csapatukkal, akik segíthetnek további problémaelemzésben és megoldásokban.

2023. júl. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint nem eredeti. Az is lehet gond hogy rossz a törés
2023. júl. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végülis megoldodótt a probléma, nem frissítettem a játék apk-ját miután bemásoltam a fájlokat az obb-be, de már jó.
2023. júl. 13. 14:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!