Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ezeket a játékokat megéri...

Ezeket a játékokat megéri steamen megvenni, jó élvezetes dolgok elemek vannak bennük és a történetük is jó?

Figyelt kérdés

Spider Man Remaster, Batman Gotham Knight, Resident Evil 4 Remake, Cyberpunk, High On Life, Saint Row, Undharted 4, Last Of Us, Days Gone, Watch Dogs Legion, Crew 2, Rise Of The Tomb Raider

A High On Life történetétől mondjuk sokat nem várok, de nem is arról szól tudtommal. Inkább csak azt, hogy liminális és vicces legyen.



2023. júl. 27. 18:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Batman-ből az Arkham City-t javasolnám inkább


RE4, Days Gone Zombis játékokba annyira mély story-t ne várj. Én inkább RE4 helyett a Dying Light-ot ajánlanám. De a Days Gone sem rossz.


Last of Us, ha az első része akkor ajánlom, ha a 2. akkor már kevésbé.


Watch Dogs(és minden Ubi játék) célszerübb inkább közvetlen Uplay-ről vedd. Mivel Steam-be is kell hozzájuk az Uplay kliense, meg Uplay fiók. De Watch Dogs remek játék, megéri.


Saints Row-ból a 2-3. részt nagyon ajánlom. 4. részt már nem tudom a RE:EPICED-ed f#szság óta. Ránnk erőszakolták EPIC-et, de ez még a kisebbig gond. Komoly grafikai és teljesítménybeli visszaesés is társult hozzá. Ha 4. részt akarod mindenképp a béta branch-ból a Legacy-t választ mikor telepíted, az az eredeti kiadása, az az ami ér is valamit.


Cyberpunk, hát ha a műfaját szereted akkor megéri. Story ügyileg elég jó játék. Csak ugye ott is teljesítménybeli gondok voltak elején, annyira hogy konzolokról 1 időre ki is vonták. De elvileg már azóta sokat javult a helyzezte.


Rise of TR. Ajánlom, jó a story, DE ne ezt vedd. Ez az új TR trilogia része. A 2013-as "Tomb Raider" az első része a trilogiának. Persze ha nem zavar hogy jó pár dolgot nem fogsz érteni mert kihagytad az első részt a 2013-ast akkor nyugodtan kezdj ezzel. Tartalmilag van olyan jó mint az új trilógia első része.


Uncharted 4-et nem ismerem így arról nem tudok nyilatkozni.

2023. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Batman Gotham Knight

- nem éri meg.


Resident Evil 4 Remake

- megéri


Cyberpunk

- Ha a 2077, akkor inkább GoG-on vedd meg.


Saint Row

- az új reboot? Abszolút nem.


Undharted 4

- Az első 3 jó, a negyedik szerintem már nem.


Last Of Us

- Mehet, bár közel sem annyira jó, mint mondják.


Rise Of The Tomb Raider

- Nem éri meg.


Watch Dogs Legion

- Nekem ez sem érné meg. Nem igazán jönnek be az Ubi játékai az utóbbi 10 évből.


Crew 2

- Teljesen kihagyható közepes autós játék. Ha mindent unsz már a műfajban, el lehet vele lenni, de semmit nem tud, amit más játékoktól ne kapnál meg.

2023. júl. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Amit tudsz gogon érdemes megvenni, mert megkapod a telepítőt is drm mentesen. Steamen csak béreled a játékokat.
2023. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Thunderfairy ***** válasza:
48%
Mi az hogy Steam-on csak bérelem a játékokat??? Fizettem értűk.
2023. júl. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
#4 Ne foglalkozz #3-al, csak 1 idióta.
2023. júl. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leidiótáztál. Azért béreled, mert nem kapod meg a fájlokat, csak letöltheted, ha van neted. És ha lelövik a steamet, akkor ugrott minden játékod is.


Gognál viszont ha lemented a telepítőt, azt kiírhatod magadnak amire akarod és a tiéd marad, akkor is ha megszűnik a gog, meg akkor is, ha elszál la neted, offline tudsz telepíteni.


Ugye azt ti sem gondoljátok komolyan, hogy a steam örökkévalóságig működni fog?

2023. júl. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%

#6: "És ha lelövik a steamet, akkor ugrott minden játékod is."


Ez sem kell hozzá. Az update policy miatt úgy mókolnak a játékokkal, ahogy akarnak. Pl. az UT3 és SR4 is kapott olyan update-et, ami kötelez az Epic kliens használatára.

2023. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Thunderfairy ***** válasza:
48%
Köszöntem a Gog-ot. Semmi nincs olyan amit használnék rajta. Mig Steam-on javába játszom őket, Gog-on nem is tudnak azokról a játékokról. Plusz teljesen angol felületű a Gog, miközben magyar felületű a Steam. Ugye ezek után kitaláltátok hogy ki a befutó nálam??? Ennyit a Gog-ról. A Steam legalább 10 ha nem több éve megvan már. Amig játékosok vannak addig Steam is van. ENNYI.
2023. júl. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#1 Mondjuk a re4, Days Gone és Last Of Us-tól én sem várok el olyan jó sztorit csak, hogy jó legyen a játékmenet és a Spider Man illetve a High On Life-al mi a helyzet vagy az új PC-re átírt Rachet And Clankról vagy a Remmant 2-röl?
2023. júl. 31. 12:49
 10/13 anonim ***** válasza:

#6 Az a baj az érveléseddel hogy ma már a játékok többsége nem, vagy csak sokkal később jön ki GOG-ra. Különösen a mai játékok már kisebb eséllyel jönnek ki GOG-ra is. Ha pedig nincs GOG-on akkor hiába akarod. GOG-on inkább a régebbi játékokat találod meg.


Steam-en is ha letöltöd azt kimásolod mappát akkor is megmarad telepítve, szóval ott még csak telepítened sem kell. Feltéve hogy nincs DRM a játékban(én eddig csak pár olyannal találkoztam ami nem tudott Steam nélkül futni a 100+ játékomból). szóval még ha picit "macerás" is a dolog, akkor is van "standalone" lehetőséged Steam-es játékokat játszani Steam nélkül.

2023. júl. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!