Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends top ?

League of Legends top ?

Figyelt kérdés
Viszonylag új játékos vagyok (64 account) és nagyon tetszik a top lane . Viszont sokszor nem értem mi a dolgom mid ,és late game. Valaki leirna részletesen az early, mid, late szerepeit a toposnak?
2023. aug. 15. 10:50
 1/2 NokedliH válasza:
62%

Szerintem ez a karaktertől is függ de általánosan (szerintem) 2 féle playstyle létezik:

1. Egész játékban toppon vagy max teamfightok miatt mész le a csapatodnak segíteni vagy még akkor se hanem split pusholsz. Ilyen karakter pl.: Nasus (stack), GP

2. Teleporttal letudsz menni segíteni a csapatodnak mondjuk amikor a sárkányért küzd a csapatod bot riverben, viszont néha az enemy toppos ilyenkor felborítja a tornyodat. Ilyen karakter pl.: Poppy

2023. aug. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen , az első esetben sokszor úgy érzem hogy nem segítek eleget a csapatnak , a második esetben pedig mikor elhagyom topot már majdnem esik az első vagy akár a második turetem is. Ezért sajnos még nem tudom mikor melyik a jó döntés.
2023. aug. 15. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!