Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja van, a játéknak?

Mi baja van, a játéknak?

Figyelt kérdés

call of duty modern warfare 2019 kiadás!


olyat csinál, hogy mikor fel akarom húzni a fegyvert nem csinál semmit hiába nyomom, a jobb egérgombot. de rá 3 másodperc várakozás után, fel húzza a fegyvert de úgy! hogy a jobb egérgombot, már nem is nyomom csak úgy magától fel húzza!


van mikor magától, el kezd szaladni és lőni! vagy mikor futni akarok előre. de nem előre szalad, hanem jobbra vagy balra!

internet hiba? túl nagy pingem lenne? habár, elég sok cuccom van a internetemre csatlakoztatva.


2023. aug. 20. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mennyi a pinged?
2023. aug. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12
2023. aug. 20. 23:12
 3/8 anonim ***** válasza:
12ms az totál korrekt, az nem okozna ilyet.
2023. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de játék nélkül, mértem! játék közben kéne? bocsi! ha el rontottam.
2023. aug. 20. 23:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát az lenne a lényeg, hogy a játékban mennyi a pinged.
2023. aug. 20. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
játék közben, 13ms-t mértem.
2023. aug. 20. 23:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem ez a gond.
2023. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

hát, akkor nem tudom mi van! volt olyan is, hogy bent voltam egy épületben. és a épület mögött, volt vagy 6 ellenséges player! na mondom, jó meg lepem őket.


erre fogta magát a karakterem, és magától ki ugrott az ablakon! és mondanom sem kell! szitává lőttek! kínomban sirtam is, meg röhögtem is.

2023. aug. 20. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!