Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3 blood and wine?

Witcher 3 blood and wine?

Figyelt kérdés
Witcher 3 blood and wine kiegészítőben csináltam a La Cage au Fou nevű küldetést amiben egy elhagyatott házba kellett menni ahol egy szörny nyálát kellett megszerzni amire egy főzethez van szükség.A házban lehetett találni néhány papírt és egy naplót amiben le volt írva, hogy mi történt.A naplóból kiderült, hogy a szörny eredetileg egy nő volt akit egy koldus átkozott el amiért elküldte és nem adott neki semmit, a naplóba még az is le volt írva, hogy a koldus tükröket árult.Szerintetek itt Gaunter O'Dimm-ra utalhattak?
2023. szept. 9. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A forrás szerint igen.


"It's very likely the mysterious vagrant that cursed Marlene is Gaunter O'Dimm for reasons explained on his page."


[link]

2023. szept. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is rá gondoltam, mikor belefutottam a küldetésbe. O'Dimm amúgyis többször előkerül a játék során, akár cameo, akár ének formájában:)
2023. szept. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!