Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyar League of Legends...

Magyar League of Legends Facebook csoport ami kevésbé toxikus mint a League of Legends Hungary?

Figyelt kérdés
Egy ideje újrakezdtem pár barátommal a játékot, pusztán fun céljából. Esténként néhány meccs, alkalmanként 1-2 ranked duo és annyi. Gondoltam jó lenne belépni egy csopiba, képben lenni ha esetleg jön valami update, mémeket meg mások jó playeit nézni néha, esetleg tanulni egy-egy posztból vagy kommentből, néha játékostársakat keresni, ha épp haverok nem érnek rá és nincs kedvem egyedül játszani, így hát beléptem a fent említett csoportba. Semmit nem posztoltam, de így is finoman szólva nem azt kaptam amit elképzeltem.

2023. szept. 14. 12:08
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Egesz jatek egy toxic torold le francba es elj inkab
2023. szept. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A fosbook önmagában is toxic, azt is töröld!


(Nekem mindig első dolgom, mert valamiért alapból fent van)

2023. szept. 15. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!