Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnét tudnám megvenni a...

Honnét tudnám megvenni a Forza Horizon 4. és 5 részét? (Csak az alapjátékra gondolok) Találtam egy linket,de nem tudom,hogy érdemes-e onnét megvenni VISA kártyával? A linket bemásolom a kérdés alá.

Figyelt kérdés

[link]


PC-re szeretném majd,csak nem tudom,a vásárlás mennyire biztonságos...(Standard) verzióra gondoltam,csak nem tudom,hogy ez mit tartalmaz pontosan.


Magyarul arra szeretnék rátérni,hogy fizetős,maga a Standard verzió?


Mindegyiknél ott van GAME PASS,ami bizony fizetős,nem is kicsit...


Szerintetek megéri?(nem szeretnék havonta fizetni),nem tudom,hogyan lehet ezt megoldani.


Köszönöm szépen mindenkinek,aki tud segíteni.


Nagyon jó lenne a STANDARD verzió,csak ott nem tudom,hogy be lehet-e lépni Online eseményekbe,és még sorolhatnám.


Ha valakinek megvan a STANDARD verzió,azt megkérhetném,hogy hozzászólásban,vagy privátban írjon?


Még egyszer köszönöm mindenkinek,természetesen mennek a zöld pipák.



#link #Visa kártya #Forza Horizon 4. (Eredeti játék) #Online események,fesztiválok #Havonta fizetős-e?
2023. szept. 23. 18:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Igen így van 10.,ahogy írtad.

Köszi mindenkinek a segítséget ;)

2023. szept. 24. 16:19
 12/16 anonim ***** válasza:
Megvan a 4, de rosszul megy a PXN kormányommal :(
2023. szept. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Sajnálom 12. :(
2023. szept. 24. 22:37
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszolok privátra. Az #5 válaszban egyértelműen le volt írva, hogy vagy havi 3k a game pass, vagy 21k a játék (Standard) egyszeri vásárlása. Ha az Xbox oldalán veszed, akkor csak Microsoft fiók kell, ha a Steam oldalán, akkor Steam+Xbox fiók, és ott 28 ezerbe kerül.
2023. szept. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Bocsi,14. hozzászóló,most már mindent értek,ezer köszönet érte.

Természetesen ment a zöld pipa.

2023. szept. 25. 18:23
 16/16 A kérdező kommentje:

Maradok az egyszeri vásárlásnál (STANDARD)

Az a havi 3000 elég magas összeg.


Jó lesz a sima játék is.

2023. szept. 25. 18:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!