Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Többször végigjátszotok egy...

Többször végigjátszotok egy single player game-et vagy csak egyszer?

Figyelt kérdés
Olyasmikre gondolok ahol nincs alternatív befejezés sem, hanem abszolút lineáris. Lövöldözős FPS-ek.

2023. okt. 15. 15:32
A kérdező szavazást indított:
Igen, többször végigjátszom
Nem, csak egyszer szoktam
14 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
persze de egyik se lesz már akkora élmény mint elsőre :/
2023. okt. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Csak régiekkel játszom és néhány évente veszem elő.
2023. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lövöldözős FPS-t mondjuk pont nem, de pl stratégiai játékokat, ahol a végén úgyis ugyan az lesz a monológ, azokat igen.
2023. okt. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A jókat igen. Több játék van amit akár 6-7 alkalommal is végigjátszottam.


Ezek mind olyanok, amiket egynél többször kipörgettem:

Quake, Quake 2, Quake 4, Doom 3, Half-Life, Half-Life 2, Aliens versus Predator 2, Call of Duty, Call of Duty 2, Call of Duty 4, Bioshock, Battlefield: Bad Company, Medal of Honor: Airborne, Return to Castle Wolfenstein, STALKER: Shadow of Charnobyl, STALKER: Call of Pripyat, Postal 2

2023. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Amik lövöldözősek, de többször is végigtoltam: HL2, Bioshock 1-2, a Stalker sorozat összes darabja, Far Cry 3.

De ezt ne úgy értsd, hogy amikor végigtoltam akkor máris újra new game, hanem több év után eszembe jut, hogy de jó volt, és akkor előszedem.

2023. okt. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!