Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan online...

Tudnátok mondani olyan online játékokat, amiket érettebb felnőtt közösség játszik?

Figyelt kérdés

Ami nagyrészt nyugodtabb, nem ez a folyamatos tinis tesztoszteronos túlpörgött ragelős besértődős toxicolós egózós greefelős elmebaj. Mert én nagyrészt ezért hagytam fel az online játékokkal, sok sok évvel ezelőtt.

Az se baj ha nem akció, igazából a taktika és stratégia közelebb állna hozzám mostanra. De jöhet bármilyen stílusban. És lehetőség szerint nyugodt, normális, békés játékosbázissal. Akik kikapcsolódni járnak oda, nem pedig feszültséget generálni.



2023. okt. 16. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak a lényeget hagytad le. Hova szeretnéd? PC? Konzol? Mobil? Mondhatók PC-re ha te mondjuk pont telóra szeretnél(vagy fordítva). Illetve ha PC akkor gépadatok sem ártanak hogy tudjuk elvinné-e amit ajánlunk.
2023. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz. Szóval főleg pc, bár mobilra is jöhet akár tipp, android.

Hát mivel alapból felnőtt réteg, így közepes gépigény. Gondolom az erőművek inkább a fiatal full gamer generációnak fontosabbak.

2023. okt. 16. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Escape from Tarkov

World of Warcraft

Final Fantasy 14

EVE Online


talán ezek.

2023. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pofonegyszerű: kb bármi ami fizetős. Bonusz ha valami szimulator felé ahol gondolkodni is kell, nem csak klikkelni.
2023. okt. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Közepes gépigény"


Ez sajnos nézőpont kérdése kinek mi a közepes. Ami neked közepes lehet másnak alacsony. Ezért kértem hogy pontos gépadatot írj. Vagy a laptop pontos nevét és számát ha laptopról van szó.


Most mondanám hogy Black Desert Online. Az nekem közepes gépigényű, de ha neked régebbi géped van vagy laptop akkor lehet máris nem menne nálad.

2023. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ArmA 3, Insurgency, Squad - szóval ezek a lassabb, valósághűbb taktikai lövöldék.

Star Wars The Old Republic - régi játék, de még nagyon pörög. Ingyenes módban is sokáig el lehet szórakozni vele.

2023. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Kicsit olyanok is jöhetnének még, ami kevésbé hardcore gamer közeg, és inkább casual-ebb megközelítés. Tehát ahol az átlagemberek lesznek jobban jelen. Akár még böngészős játék is lehet.

2023. okt. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!