Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A The Sims 4 megvett Alapjáték...

A The Sims 4 megvett Alapjátékához lehet kiegészítőket letölteni ingyenesen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Azt tudom, hogy az egész játékot alap+kiegészítők, lehetséges letölteni, de én arra vagyok kiváncsi, hogy ha megvettem az eredeti alapjátékot, akkor ahhoz tudok e ingyenesen , nem eredeti kiegészítőket letölteni, vagy eredeti játékhoz muszáj megvenni pénzért?

Köszönöm ha vàlasztoltok :)



2023. okt. 21. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem, de akkor már semmiből sem tart az alapjátékot is lekalózkodni.
2023. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tudom ingyenes Steamen a SIMS 4 alapjáték. Csak a kiegészítők fizetősek, de akinek kiegészítőkkel együtt kell ingyen, az töltse le
2023. okt. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudnám letölteni az összes kiegészítővel a Sims 4-et?
2023. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem Steamen. Majdnem 1200!!!!!!!! euró az összes DLC-vel együtt azaz közel 500.000FT. Hát tudják ki fog ennyit költeni...


Oké ez nem az akciók alatti ár, de akciók alatt se várjunk akkora csodákat.

2023. okt. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 Senki nem mondta, hogy egyszerre vedd meg az összes kiegészítőt, teljesen felesleges is lenne. Fokozatosan kell mindig 1-2 kiegészítőt venni mindig mikor akciósak (minden akciónál 50%-os kedvezmény szokott lenni) és máris nem dobsz ki 500 ezret a játékért. Annyi új dolog van egy-két nagyobb kiegészítőbe, hogy mire azt felfedezgeted, kipróbálod, újra lesz akció és megveheted a következőt. Felesleges egyszerre többet venni, mert sok új funkció kiüti egymást, így kipróbálni sem tudsz mindent egyszerre. Meg hát van jópár ami elég specifikus téma köré épül, amik nem is biztos, hogy tetszenek így értelemszerűen azt amúgysem veszed meg. Így rögtön nem 500 ezer ft a végösszeg "csak" 100-150 ezer.
2023. okt. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
Gáz, hogy megvetted már jó ideje ingyenes az alapjáték :D
2023. nov. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En letoltottem az osszes kiegeszitot a jatekhoz es mukodik
ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!