Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » NCore-on pontosan melyik...

NCore-on pontosan melyik napon és hány órakor kezdődik a Halloween-i játék?

Figyelt kérdés

2023. okt. 30. 06:39
1 2
 1/15 Montenegro1 ***** válasza:
93%
Ami biztos szokott lenni, hogy 18 órakor.
2023. okt. 30. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
31-én?
2023. okt. 30. 08:00
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom de kitalálhatnának már mást is a gifvadászaton kívül, mert már unalmas.
2023. okt. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
Ki szokták írni a főoldalra, nem meglepetésként ugrik elő. Játszani viszont semmi értelme, főleg órákon át bámulni a monitort és pörgetni az oldalt néhány jelképes kedvezményért. Ha pontszám kell (amit nem költesz el semmire), ott vannak a szezonális kvízjátékok, a gyűjtő toplistára pedig esélyed sincs felkerülni a szkriptes csalók miatt.
2023. okt. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pár évvel ezelőtt jóval magasabbak voltak a matrica nyeremények .

Volt 1-3 GB feltöltés is.

Legutóbb szinte csak pontokat kaptál.

2023. okt. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Így van, már sajnos semmi értelme a Spookynak. Unalmas, hosszú-hosszú évek óta csak ugyan az megy, és semmi új, semmi érdekes. Értem én, hogy ez valami hagyomány az oldalon, de azért mégis scak valahogy megoldhatnák azt, hogy legyen valami izgalom is a játékban. Egyébként ma indult el, délután. De a kvízekkel sokkal jobban megéri játszani. A kvízekkel már vagy 150000 pontot összefarmoltam.
2023. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

18.11-kor kaptam az első "lehetőséget".

Viszont úgy 23h körül vagy defektes lett nálam az nCore játék-funkciója, vagy nem tudom, mi történhetett Ugyanis amikor rákattintottam/rákattintok a kis képre, az magyarázat, bármi reakció, eredmény mutatása nélkül eltűnt/eltűnik.

Megjelennek a figurák, aztán egy se reagál a kattintásokra. (többi, a böngészőben nyitott oldal működött, működik, az nCore oldalai (letöltés, feltöltés, HnR, minden...csak az nCore játéka nem)


Úgyhogy 0.30-ig össz 48 db, amiből mindösszesen 26-ot írtak jóvá, legyen az pozitív, vagy negatív találat, pedig 42-ra kattintottam rá. Az elcsípett figurák száma sem, a jóváírt pontok összege sem a táblázatban megjelenített összegzés szerint módosult.


#4! Kb.22h-ig precízen, pontosan számoltak, aztán valami összezavarodhatott náluk, legalábbis a játék (nálam) azóta sem működik. Le lehet szólni ugyan ezt a játékot, de az,

aki a múlt évi játék után (26064+3000 pont) kapott meghívót, feltehetően másképpen vélekedik.


Ma 8.41 -ig összesen 92 figura jelent meg, de míg az nCore pro minden egyéb oldala teljesen okés, addig a játékkal kapcsolatos kattintásaimról tudomást se vesznek.

Náluk, vagy nálam romolhatott el valami?

Ez évben nem ígértem meghívót senkinek, de a jelenlegi helyzet így is bosszantó és méretes csalódás, no! Ennyi.

És akkor most lehet fikázni, fanyalogni, hőbörögni, elvégre biztosan kiérdemelte mindenki, aki sokak számára csak versenyként értelmezhető dolgot bele tud illeszteni a házimunka közötti teendők közé.


VAN HÍRETEK, VAGY TAPASZTALATATOK ARRÓL, HOGY MÁS IS JÁRT ÍGY?

Vagy csak itt lehetetlenedett el a játék? Szerintetek hol / mi lehet a hiba oka?

Rá lehet kérdezni erre az nCore-nál?


Üdv, további szépet mindenkinek!

2023. nov. 1. 08:41
 8/15 anonim ***** válasza:
19%

Hát én tegnap éjjel halloweeni stremeket nézegettem a kedvenc csatijaimnál.


Közben ncore-oztam is. Na elkaptam kb 3 ilyen gifet... mindegyik pontlevonás volt...


Na én itt hagytam abba azt az ideit...vicc.

2023. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja amúgy elvileg helpdesk azért van, bármit lehet kérdezni, max nem válaszolnak rá.


Egyszer írtam a helpdesknek, mert a könyvjelzőlistámban összegyűlt vagy 900 adagnyi tartalom, de már nem mindegyik érdekelt, és akartam volna belőle törölni párszázat. Na erre azt a választ kaptam, hogy a rendszer ennyi könyvjelzőnél nem képes törölni, ők tudják kézzel ha kérem, de akkor az összeset... Mondom akkor inkább maradjon úgy ahogy van. Ezt azóta se javították, és szerintem már ez a levelezésem alsó hangon 6-7 éve történt.

2023. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a hiba egyébként szerintem nálam is megvolt és megvan rendszeresen. Ezért nem is éredekel, pár gifet elkapok és kész. De mondom most 3/3 pontlevonás volt, akkor inkább kihagyom...
2023. nov. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!