Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha manapság kijön egy új...

Ha manapság kijön egy új játék, szinte mindig legalább egy hétig kell játszani, ha legalább a sztoriját akarom befejezni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy vannak a speedrunok, de akik azt csinálják, nem először játsszák azt a játékot.
2023. nov. 2. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen játék.
2023. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5-15 óránál nem hosszabb egy átlagos játék sztorija. 20 óra felett inkább csak a nyílt világú RPG-k vannak. Rajtad is múlik, hogy napi hány órát ülsz le elé.
2023. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az RPG-k azok ilyenek, akár 100+ óra játékidővel is rendelkezhetnek.


Én sem szeretem a nagyon hosszú játékokat, de pl. a Mass Effect Legendary Edition minden percét élveztem, nekem valami 130 óra volt kijátszani mind a három részt, elvoltam vele vagy 2 hónapig biztos. Persze néha untam, ha unalmas mellékküldetéseket csinálgattam, olyankor kicsit jegeltem, mással játszottam, vagy "mára ennyi" felkiáltással befejeztem. Akkor is, ha éppen csak 25 percet vittem bele, mert addig tartott a mellékküldetés. Máskor meg simán beletettem 4 vagy több órákat úgy, hogy észre se vettem, hogy elrepült az idő.


Rosszul állsz hozzá. Nem "kell" játszani. Ha van kedved hozzá, játszol, ha nincs kedved hozzá, unod már, akkor pihentesd vagy játsz mással is, amivel kicsit feledteted az egyhangúságot. Mindenki a saját tempójában tud játszani, ne erőltesd, ha közben már nem élvezed.

2023. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!