Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fortnite beállításba segítség?

Fortnite beállításba segítség?

Figyelt kérdés
Adott egy fx-6300, rx470, 12gb ddr3 ramos pc amivel elégge bottleneck-el a gpu. Eddig egy gtx 670-es kártyám volt amivel 60 fps ment. Most viszont 30 körül van csak ami nem zavarna ha nem droppolna folyamatosan. Cpu 100% gpu meg 0-99 közt ugrál, nem tudnám valahogy optimalizálni hogy ne ugráljon a gpu ennyire? Ha maxra teszem a beállításokat akkor egy kicsit javul, de nem értem hogy egy jobb vga hogyhogy rosszabb játékélményt nyújt?
2023. nov. 10. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
A játék maga sz#r, nem a géped. EPIC-től minőséget ne várj. Tegyél magadnak 1 szívességet és töröld le a gépedről. Cserébe nem leszel agyhalott felnőtt mire felnősz.
2023. nov. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

olasz2

fogyatékos vagy

ma 13:44

Tiltás

Az üzenet előzménye:

A kérdésre írt válaszod: Fortnite beállításba segítség?

"A játék maga sz#r, nem a géped. EPIC-től minőséget ne várj. Tegyél magadnak 1 szívességet és töröld le a gépedről. Cserébe nem leszel agyhalott felnőtt mire felnősz."


Az üzenet szövege:

meg hülye g#ci



Anyuci büszke lehet a pici fiára. Jár a feketepont. :D

2023. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos már reménytelen eset vagy, tessék vonat elé ugorni, legalább jót teszel a világgal. :D
2023. nov. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt valaki elmagyarázná magyarul, mert nem értem?
2023. nov. 15. 18:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak annyi hogy idecsatoltam a "kedves" kis leveled amit privátba küldtél nekem...
2023. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én küldtem?
2023. nov. 16. 05:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Más kommentet nem látok itt enyémen kivül. Ha nem te voltál akkor elnézést, akkor annak üzenem aki küldte.
2023. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Anonim nevek vannak itt a hozzászólásoknál ezért nehezen igazodok ki, hogy melyik komment kié, annyi biztos, hogy én nem írtam senkinek ilyen trágárul, cserébe elvárom hogy nekem se írjanak. A kérdésemre egyébként még mindig nincs válasz.
2023. nov. 18. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!