Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen videójátékokat javasolt...

Milyen videójátékokat javasoltok nekem, ha aránylag kezdő vagyok a nagy gamer haverom szerint?

Figyelt kérdés

Kezd tetszeni nekem a videójátékos világ, de nem szeretnék beleesni abba a hibába, hogy túl nehéz játékot veszek meg. Ki milyen játékokat javasolna nekem? Korábban életem során GTA San Andreassal játszottam sokat, de az utolsó küldetést soha nem tudtam még megcsinálni, pedig többször újrajátszottam a játékot. A GTA 5-el játszottam még, azt ki is pörgettem, jelenleg a GTA IV-el játszok. A nagy gamer haverom szerint a gta-k könnyű játékok, de nekem mégis időnként bizonyos küldetéseket sokszor kell megcsinálni. Egyébként GTA-hoz hasonló játékok tetszenének. Játszottam még anno a metinnel, de szerintem inkább a single player való nekem talán, bár lehet a wow is tetszene, nem tudom.


Gépem adatai:


Memória: 8 GB


Processzor: Intel(R) Core(TM) i5-4440 CPU @ 3.10GHz 3.10 GHz


Videókártya: NVIDIA GeFORCE GTX 950 (Intel R HD Graphics 4600)


Tehát inkább régebbi játékok futnak rajta, olyat kérnék egyelőre és ha bejön a kocka élet, akkor majd veszek jobb gépet.



nov. 20. 14:36
 1/7 anonim válasza:
100%
call of duty széria, assassins creedek, minecraft
nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Fallout 3, Fallout New Vegas jó és kisebb gépigényű kalandjátékok, modokkal érdemes őket telepíteni.
nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amnesia 1., 2., 3., esetleg a SOMA. Nagyon izgalmas játékok!
nov. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Subnautica.
nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tehetnél próbát a casual indie darabokkal is. Kis gépigényűek, könnyű nehézségűek, és kellően változatosak is. Pl Stardew Valley, Slime Rancher vagy hasonló darabok.

Persze azon is múlik milyen stílusok a kedvenceid. Ezek amiket soroltam pl tipikusan békésebb, akciómentes chillesebb darabok. De vannak kezdőknek való könnyű, akciódúsabb, kisebb gépigényű indie darabok is.

nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
dark souls 2
nov. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek játszani (túlságosan is), mégis fura kicsit ez a kérdés. Mintha azért akarnád ezt csinálni, hogy a gamer haverod többre tartson. Ha így van, hát ne tedd! :-) Inkább valami igazi célt tűzzél ki, ami a valóságban van.

De simán lehet, hogy tévedek, akkor bocsi!

nov. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!