Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mitől függ, hogy mi kerül fel...

Mitől függ, hogy mi kerül fel G2A-ra?

Figyelt kérdés
Nézegettem ott a fortnite skineket, de nem találtam olyat ami tetszik. Csak ilyen népszerűtlen gagyi cuccok vannak fent. Miért nem tesz ki a G2A olyan skineket, amik jók? Pl Raven, arcane jinx, astro jack, stb…

nov. 27. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert a G2A egy gyűjtőoldal, kb mint egy jófogás, vatera, FB marketplace stb.

Ők adják a platformot és más személyek/vállalkozók/cégek hirdetik ott a (talán) legális kulcsaikat.

Ami meg a G2A-t illeti, elég erőteljesen szürke zónás, rengetegszer a dobozból kilopott kódot árulják stb. Lehet azok a skinek amik téged érdekelnek nem kerültek ki beváltható kód formájában, csak a játék boltjában elérhetőek.

Ha nagyon tetszik a skin és van rá pénzed, akkor megveheted az eredeti játék webshopjában.

nov. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A baj, hogy amik nekem tetszenek, nem mindennapi, hogy bent vannak a shop-ban. De értem amit mondasz és köszönöm a választ :)
nov. 27. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha időszakos skinekről van szó, az biztos hogy nincs kint kód formában, pont ezzel nő az értéke, hogy nem veheted meg csak úgy. Régen LoL-ban volt sokszor ilyen, haloween-i, karácsonyi, nyári stb skinek. Ha lemaradtál róla, jövőre menj vissza, talán bent lesz talán nem. Volt olyan skin is ami 2 vagy 3 évente volt csak bent valamelyik ünnepkor.
nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!