Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a God of War...

Nem indul el a God of War magyar szinkronnal. Miért van?

Figyelt kérdés
Megvettem a játékot Epic Gamesen, letöltöttem, probléma nélkül indul. Azonban ahogy a magyar szinkronnal akartam indítani, nem produkál semmit. Az offline és az online telepítővel is próbálkoztam, egyik sem vált be. Az online telepítő esetében, megadtam a könyvtárat amit kér, ki is zöldült. Ez az a mappa, amibe a játék maga van telepítve, el is fogadja. De telepítés után a játék indítása gombra kattintva nem indul el, csak forog, Epicben meg azt írja "Running", de közben semmi nem történik. Mi lehet a baj? Ha meg simán indítom kliens nélkül akkor meg ugye nem lesz szinkronos. Tudtok olyan videót megosztani ami alapján meg tudom csinálni? Köszi a válaszokat!:)

dec. 14. 23:15
 1/2 anonim ***** válasza:

1.1-es verzió a játék? Mert ahhoz készült szinkron.

[link]

dec. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem, nem ahhoz, hiszen 1.0.13 a játék legfrissebb verziója. A szinkron verziója 1.1.


A kérdésre válaszolva tulajdonképpen bármi lehet, telepítsd újra az egészet, egyszer indítsd el a szinkron nélkül és utána rakd fel a szinkront. Ha nem jó akkor refound, aztán vegyél belőle rendes Steames verziót, azzal biztos jó.

dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!