Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Far cry 2-ben 73%-nál...

Agnarr kérdése:

A Far cry 2-ben 73%-nál járok, de zárva van az ajtó. Hogyan jutok tovább?

Figyelt kérdés
Kész minden mellékküldetés, amit meg tudtam csinálni, csak a kampány maradt, és ki is jelzi, hogy az UFLL főhadiszállásán van a következő, de ahogy belépek, az iroda ajtaja zárva van. Próbáltam odabent menteni és letölteni a mentést, elmenni és visszatérni, pár napot egy menedékházban tölteni, mielőtt visszamegyek, balhéba kezdeni a városban, elhúzni a csíkot és visszatérni, a nyugiba de eddig semmi sem működött. Van még elvileg néhány mellékküldetés, de azokhoz az egyik cimbit nem találtam meg, a másik meg eltűnt-nek lett nyilvánítva. Azokhoz nem találok módot, hogy bepótoljam.
dec. 27. 23:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy lehetőség, hogy csalással (noclip) átmész a zárt ajtón.


----------


Létrehozol egy parancsikont, ami a játék EXE-jére mutat

és beírod mellé, hogy -devmode:


Pl.:

"C:\program files\Far Cry 2\Farcry2.exe" -devmode


Ezzel a parancsikonnal elindítod a játékot, betöltöd a mentett állást, majd az F4 billentyűvel bekapcsolold a noclip-et.


[link]

[link]

dec. 28. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyon jó kis játék! Ennek ellenére ebbe a hibába én is belefutottam, emlékeim szerint.

Valami olyasmi volt a megoldás hogy meg kell szerezned a következő csapattagodat a haladáshoz, szóval már a mellékküldetéseket se lett volna muszáj megcsinálni (persze én is megcsináltam), hanem ez a kövi csapattag megtalálás aktiválta volna hogy a főküldetésen tudj haladni tovább. Csak ez sajnos nincs leírva vagy jelölve a játékban valami hiba folytán, én is neten találtam meg amikor ugyanígy elakadtam.

Valahol emlékeim szerint a map szélén (2. új map, azt hiszem nyugat, azon belül is északnyugat?) lesz egy ilyen kisiklott vonat? De lehet csak vonatvagonok egy mellékvágányon, onnan kell kimentened a kövi társadat az egyik vagonból, lesz is azt hiszem valami rajtaütés szerű tűzharc. Ha ezt megcsinálod, kinyílik a városban is az ajtó, és haladhatsz tovább a főküldetéssel.

dec. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megnézetem, nincs ott senki.Elvileg csak Michele Dachss-t nem találtam meg, aki azt hiszem, hogy még az északi részhez tartozott.
jan. 4. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Pc-n játszod ? Ajánlom egy próbának,hogy a grafikai beállításokban kapcsold be a v-syncet,megkorlátozd az fps-t 60 vagy inkább 30 fps-re,majd töltsd újra a játékot.Ezek a régi játékok érdekes bugokat szülnek ha nincsen lekorlátozva az fps.
jan. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!