Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudok játszani a rockstar...

Hogy tudok játszani a rockstar games accountomon?

Figyelt kérdés
Tehát megvan rá a Red Dead Redeption 2 és a Grand theft auto 5,de a launcher ben azt írja hogy vegyem meg tehát nincs a könyvtáramban,mitől? Pedig megvan. ha hozzá linkelem a playstation network fiókomhoz mi történik? Nem értek ebből semmit.

dec. 31. 14:05
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
És honnan tudom hogy pc re vagy ps re van meg a játék?
dec. 31. 19:47
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát azt csak tudod, hogy hol vetted a játékot nem? Nézd meg a visszaigazoló e-mailt, abból kiderül, hogy mire vetted. Vagy ez most mi? Valami feltört fiókkal próbálkozol?
dec. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Jogos. xD Csak tudod melyik áruházba vetted meg. :D
jan. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Megvan a GTA 5 Pc re a rockstargames accountomon honnan tudom hogy steames,epicgames es,vagy akármi más? Hogy tudok vele játszani?
jan. 9. 20:19
 15/22 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod, hogy hol vetted, akkor megnézed, hogy melyik fiókodban van ott a játék.
jan. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
És hogyan?
jan. 9. 21:00
 17/22 anonim ***** válasza:
Pl. úgy, hogy belépsz a fiókodba, és megnézed, hogy ott van-e.
jan. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
És ha a rockstargames oldalán a red dead redeption 2 meg a GTA 5 PS4 re van meg akkor hogy tudok játszani vele? ha "linked account" nál linkelek másik psn fiókot azon játszhatok vele?
jan. 17. 01:02
 19/22 anonim ***** válasza:
Továbbra is azzal a fiókkal tudsz játszani velük, amelyikre vetted. Ez érvényes PC-re és a konzolokra is.
jan. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
De ha ez megvan nekem PS4 re akkor hogy logolok be a playstation fiókba ha nem tudom?
jan. 17. 16:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!