Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A mai játékoknál ti is azt...

A mai játékoknál ti is azt tapasztaljátok,hogy mindig elrontják valami kis apróságokkal?

Figyelt kérdés
Modern játékoknál folyamatosan ezt tapasztalom. Régebbi játékoknál nem éreztem ezt. Lehet öregszem nem tudom.
jan. 3. 17:46
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Például?
jan. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Jaja. MOndj példát is minél, mit és mivel rontottak el "szerinted".
jan. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nálam például ilyen a Hogwarts Legacyban egy kis dolog. A játék nálam goty így is, mert nagyon rég húzott be ennyire egy játék. De van benne egy transz karakter és az nagyon zavar...
jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
#3 Ó de gyökér itt valaki... xD Ilyenen fennakadni... Na és ha az, fáj hogy te nem vagy?
jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%
Engem a mai játékoknál az optimalizálatlanság és bugok zavarnak, hogy így adják ki sokszor. És évek kellenek mire stabilra updatelik, vagy sokszor akár külsős modderek munkája (esetleg engine tweakelés). Bár hogy őszinte legyek ez nem kifejezetten csak modern kori trend, már velünk van egy ideje sajnos.
jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%

Ahogy a hármas mondja, a túltolt woke szarság ami nagyon zavaró. Mindenhova meleg, transz, fekete, fekete nő kell. Akinek nem tetszik az náci.


A másik, a tripa a játékok, copy pastek a legtöbb eseteben. A probléma, hogy nem próbálkoznak semmi újítással csak a megszokott biztonsági játék.


Jó lenne ha nyílt világú játékok nem munkák "chore-ok" lennének. stb.

jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
38 éve játszom videojátékokkal, és már a C64-es időkben is állandóan azt hallgattam, hogy ezek a mai játékok már nem jók, bezzeg a régiek milyen jók voltak...
jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A 3-mas és 6-os jól mondja. Szépen összefoglaltátok. Sajnos a játékipar stagnál. A tripa a játékok többsége pedig futószalagon gyártott szokásos unalmas remake remastered nyílt világú tps nézetű souls like üsd a gombot mint egy hülye tucat szar fos. Kreativitás off, pénz on max. Sajnos jelenleg ez a helyzet.
febr. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: Ha egy soulslike játékban "ütöd a gombot, mint egy hülye", akkor igen hamar elhalálozol.
febr. 2. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!