Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy férfi gyűjthet LEGO-t?

Egy férfi gyűjthet LEGO-t?

Figyelt kérdés
Nem csak 18 as készleteket hanem: duplo,city, ninjago, legos magazinok stb amik leginkább gyerekeknek szántak

jan. 8. 20:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy régi barátom menő vállalkozó, céget alapított, felvirágoztatta, adózseni, stb. A házában van egy külön LEGO szoba, kb. egy ház árát költötte a benne lévő terepasztal felépítésére.
jan. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Mert a legtöbb férfi sörözget meg ilyesmi de az elég furán nézki hogy hazamegy felbontsa a legót"


Miért? Néha együtt is csinálom a kettőt :-)

jan. 9. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ezért csinálnak gyereket, hogy azzal legózhassanak. :D
jan. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy jóval fiatalabb öcsém, és 20-as éveim közepén rengeteget Legoztam vele, és őszintén élveztem. Egyszerűen kikapcsolt, jól esett nekem is. Nincs ez kőbe vésve csak mert idősebbek vagyunk akkor nem élvezhetünk valamit amit általában a gyerekek szoktak.
jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem minden esetben gyűjthetsz életed végéig, mert valamelyikre rá van írva, hogy 1-99, szóval 100 évesen már nem gyűjtheted. :D De amúgy tényleg, kit érdekel más véleménye? Azt csináld, amiben örömöd leled.
jan. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Rengeteg "LEGO-m" van. Azért az idézőjel, mert más márkák a legtöbbje. LEGO modellekből csak eredetim van, egy limitált kiadást meg WALL-et kivéve. A 41999-es az Lepin. A többi az MOC, főleg Mould King márka 1:8, 1:10-es sportkocsik, OFF-ROAD-okból is elég sok van. Ez a három nagy kedvencem.

Mind olyan modell amik egyedi építések. Főleg a rebrickable oldalról származnak. Mostanra odáig jutottam, hogy már egy éve árulom is ezeket a készelteket.

A minőségben közel LEGO. A vevőim nagy része férfi és vesznek sok mindent.

Szóval egy férfi miért ne gyűjthetne LEGO-t? A kérdést sem értem igazából.

jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!