Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha minecraftban van a bázis...

Ha minecraftban van a bázis előtt egy viszonylag nagyobb tó, de vannak benne vízizombik és építenék a tó fölé MOB xp farmot az működne? Nem befolyásolja a működést a vízi zombik ottléte?

Figyelt kérdés

jan. 14. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal kevesebb mod spawnolna valószínűleg a farmban, mert ugye vannak a tóban is.
jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Építsd az égbe (Y250re gondolok például)

Ha elég magasan vagy, nem fogja zavarni

jan. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 ha xp farm akkor a farm alatt kell lennie. A víz azt hiszem 62 blokkon van, a spawning távolság 128 blokk, tehát legalább 190 blokk magasan kellene lennie a játékosnak, és felette a farmnak. És akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a környező dombok (ha vannak) szintén belelóghatnak a 128 blokkba, ami megintcsaktelíti a mod capet.


Amúgy kérdező ha rám hallgatsz ne építs ilyen mindenes mob farmot xp-nek, iszonyat lassú és nem is olyan jók a dropok. Égess kaktuszt pl, vagy tradelj falusiakkal, ezek gykrsabbak, meg a tradelésből lesz egy csomó jó cuccod (most kezdtem egy világot, az első dolgom volt hogy kerestem egy falut, vasfarmot építettem és tradelek. Kb 5 óra alatt megvolt minden dia felszerelés, maxosra enchantolva)

jan. 15. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3. Igazad van annyiból, hogy én fordítva gondolkoztam (hogy a játékos a farm felett van), én hibám


Viszont annyi lehetséges maximum, hogy ha 1.20ban játszik például, akkor a szimulációs távot ha változtatja, az nem segít rajta? Az a spawnolásra érvényes ha jól tudom


Illetve ha xp farm, akkor egyszerűen enderman xp farm és annyi, 500 blockra a legközelebbi földrésztől és letudva a probléma, vagy építhet gold+xp farmot a pokol tetején

jan. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

És tényleg működik a szimulációs táv, ez nekem még új ingó volt :D


Az enderman és pigman farmok amúgy tényleg a nyerők, de azok már eléggé endgame farmok, a kérdező meg nem tudom mennyire van előrehaladva a játékban, azért gondoltam a villagerekre mert azok egyszerűek.

jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!