Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel a horror játékokkal megéri őket kijátszani, megvenni?

Figyelt kérdés
Lehet nem is nagyon fogok választ kapni a kérdésre. Mert a horror játékok nem éppen AAA kategóriás játékok és ezek nem is éppen ilyen Outlast, RE Village, Madison, MiD, Until Dawn szerű híresebb cím de talán egy másik nagy klasszikushoz a Fnaf játékokhoz hasonlítanak egy kicsit. Amikből sajna mindet kijátszottam már + pár fan gamet is Ezeknek a játékoknak viszont nem feltétlenül az lenne a lényege, hogy a világ legparább cuccai legyenek elvileg valamelyiket még gyerekeknek is ajánlani tudják. Hanem az, hogy ugyanolyan színesek, érdekesek legyenek a játékmeneteik mint amilyen pl a Fnaf Security Breach vagy Tjocnak volt. A sztorit nem emelném ki mert szerintem a Fnaf széria sztorija sem volt olyan jó. Tudom utóbbi a Tjoc fangame de én akkor is szerettem. És gondolom viszont, hogy 26 évesen lassan talán igaziból is felnőtt gondolkodással.. Nem gáz ha ilyenekkel játszok, amúgy ezekre a játékokra gondolok személy szerint: Garten Of BanBan, Poppy Playtime, Joywille, Playtown, Cereal Company, Bendy And The Ink Machine & Dark Revival

febr. 20. 19:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát hogy őszinte legyek elég elb#szottan fogalmaztad meg a kérdést, már bocsánat.


első körbe azt hittem hogy az elején írt játékokra gondolsz megéri-e, túlbonyolítottad.


A kérdés VÉGÉN lévők a lényeg(ha más válaszolónak nem esne le)


Ezek közül én egyedül a Dark Revivalt ismerem. Annyira nem mondanám félelmetesnek. Megvenni? Ha akciós igen, teljes áron semmiképpen sem.

febr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!