Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Véleményetek az the erdel...

Véleményetek az the erdel scrolls VI játékról?

Figyelt kérdés
Szerintetek mikor jelenik meg végre? És lesz valami köze a skyrim-ban történtekhez? Talán helyileg szoba jöhet High rock ? Vagy Hammerfell? Esetleg másra enged következtetni? Kissé homokos sziklás hegyes a táj,Jobban megfigyelve ott egy város is, minden új infót szívesen fogadok, és persze hiteles forrást is, de jöhet elképzelés is.

#PC #konzol #Skyrim #the erdel scrolls VI #the erdel scrolls
febr. 27. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Majd HA bejelenti Bethesda lehet róla beszélni fiam. Addig meg minden csak spekuláció.
febr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
"Egy nemrég felszínre bukkant információ szerint ez a várakozás legalább 2026-ig fog tartani, és az tuti, hogy a The Elder Scrolls VI csak a Microsoft platformjaira (Windows / PC, Xbox) fog megjelenni."
febr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es Volt bejelentés, nem tudom hány éves vagy, de nem hiszem hogy nálam idősebb ezt a fiamot mellőzd ha lehet, mert nem te hoztál világra,valóban ez a megszólítás már mutatja hogy gyerekes vagy, nekem nem jön be ez a duma nem vagyok a haverod, ugy hogy ne légy tiszteletlen.


[link]


[link]


Egy 2018-as konferencián a Bethesda közölte hogy jönni fog a játék.

febr. 28. 09:07
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es köszi a tájékoztatást ment a zöld. Huh 2026 se most lesz : D
febr. 28. 09:13
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Hogy lehet róla véleményem ha még ki se jött?
febr. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

5-ös Bármiről lehet véleményt nyilvánítani, ismeret nélkül pedig elképzelést, ezt az elképzelést össze foglalhatód, és véleményt alkothatsz belőle a saját elképzelésed szerint, nyilván nem ez fogja meghatározni az elkészülő játekot, de mint irtam is szivesen meghallgatnék minden elképzelést.

Irok egy rövid példát hogy könnyebb legyen felfogni,

Pl véleményem (elképzelésem szerint) a történet High rockban játszódik Xy dolog miatt.

febr. 28. 11:14
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg Hammerfellben. De nem tény, pusztán magánvélemény. És megmondom őszintén, a Fallout 4-es irányok miatt kicsit tartok is tőle. Kicsit olyan, mintha egyre inkább átmenne az egész egyfajta fix szereplős akció kalandjátékba, a régi jó sandbox statolós rpg stílusból, ahol szó szerint bárki és bármi lehettél, és a roleplay volt a szempont az adott világban. Bár hogy jót is mondjak, pl a világ építése az egyre profibb az új részekben. Nem a hangulatot mondom mert abban nekem pl még mindig a Morrowind, és (kérlek ne kövezzetek meg) az Oblivion ami mérvadóbb. De maga a világ és helyszínek építése, domborzat és látómező, változatos terepek, easter eggek, environmental storytelling! és sok hasonló apró finom részleten érződik hogy egyre profibb. Viszont úgy érzem a statolás már nem fog visszajönni, marad a perk rendszer. És sajnos a szabad választások lehetőségét is egyre inkább veszélyben érzem. Kinézetre és fizikára viszont úgy érzem ütni fog, hiszen ezek már modernkori AAA témák, és hát ott ez a fő húzóerő marketing szempontból. És bízok benne hogy talán tanultak az igazi fanok kritikáiból, és végre újra igazi írókat fognak alkalmazni, pl a questek és céhek írásánál, illetve a párbeszédeknél és a világ kidolgozásánál is. Utóbbiban a Morrowind az etalon számomra, annyira egyben volt minden logikailag is, teljesen hihető volt az a világ a maga idegen és egyedi mivoltában is. Kicsit a New Vegasra emlékeztet ebben, ott is teljesen realistán ki volt építve minden, ami a civilizációhoz kell. Na de röviden én ezekre tudok tippelni most, várom a többiek véleményét is.
febr. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!