Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sokan miért szeretik azt, ha...

Sokan miért szeretik azt, ha egy játék platform exkluzív?

Figyelt kérdés

Mostanában volt az, hogy az Xbox elkezdett nyitni a Playstation felé, és microsoft exkluzív címeket hoztak el Playstation-re, emiatt sokan felháborodtak, annyira, hogy eladták xbox konzoljaikat.


Viszont ugyanez a Playstation esetében. Ha megjelenik PC-n egy Playstation játék, akkor sokan mérgesek lesznek.


Viszont nem értem, miért zavarja NAGYON sok embert az, hogy még többen tudjanak játszani egyes játékokkal? Miért szeretik sokan a platform exkluzívitiást? Miért szeretik sokan azt, hogy egyesek a platformexkluzivitás miatt nem tudnak játszani adott játékkal?


Például ott van a The Last Of Us 2, amivel én szívesen játszanék, de PC gamerként nem tudok (csak ezért nem fogok PS5-öt venni).


Amúgy az alábbi cikk, és az abban lévő linkek miatt írtam ki a kérdést.

[link]



márc. 13. 06:29
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
34%
Persze aki a ps-t csak az exkluzívok miatt vette, és nincs pénze megjelenéskor megvenni a játékokat és egyébként is várna 2 évet, és igazából a pc a fétise, az most rába..ott, igen. de semmi gond, ps5 még mindig jó áron eladható, megvan az RTX kartyára a pénz negyede
márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
62%
Így az Xbox és a Playstation között pontosan mi is a különbség?
márc. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
66%
#42 boxon nincs annyi japán illetve anime játék, video novel
márc. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
63%
#42: Ps Plus, és a Game Pass, no meg a kontroller... :)
márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!