Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Grand Mafia játékkal...

K.t.0212 kérdése:

The Grand Mafia játékkal játszok és a kérdés hogy meg lehet hackelni?

Figyelt kérdés

Elkezdtem nem rég játszani a Grand Mafiaval és elég kevés az arany( pénz)

A kérdés hogy meg e lehet hackelni valahogy hogy legyen jó sok aranyam?

Sok mindent próbáltam már és van VPN-m is szvl az nem okoz gondot. Olyan oldalakat keresek amik egyszerűek ezért. Az eddigiek közt volt olyan hogy töltsek le 2 játékot és játszak velük kb 30 perceket meg érjek el velük szinteket de ez valahogy nem jött be mert utána csak töltött az oldal folyamat. Annyi még hogy iPhonom van mert láttam több oldalon hogy leginkább androidra lehet ezeket meg csinálni de nekem iPhone 12pro másra kéne.



márc. 14. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
A játékon belül biztos van valahol egy beépített áruház, ahol tudsz több aranyat venni.
márc. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A játékok adatai egy távoli szerveren vannak tárolva, azt nem fogod helyileg meghamisítani. Ha figyelik a csalási kísérletet, a fiókodat is tilthatják, a neten talált mindenféle hack programok 100%-a adathalászat, vírus vagy a fiókodat fogják ellopni.

Az Iphone 12 Pro nem mellesleg egy 300+ ezres telefon, ha van majomra van pénz akkor legyen banánra is. Pár ezer forintos prémium férjen bele, ha nem tudod elviselni a P2W üzleti modellt (vagy marad a grindolás).

márc. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!