Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps5 re lesz valami játék...

Kedves Vezető kérdése:

Ps5 re lesz valami játék amiért érdemes venni ?

Figyelt kérdés

Lassan itt a generáció fele, és nincs rá szinte semmi, ami ne lenne Ps4 en, vagy Pc-n.

Ps4 en ilyenkorra már volt Bloodborne, Killzone, Uncharted 4, InFamous SecondbSon, Horizon Zero Dawn, stb, stb..


Amit tudom hogy érkezik:

Gta 6 (amit Ps4re vártunk, az első trailer alapján így a RDR 2 után nem nagy hűha, kb ugyan az a grafika, sajnos nem 80s évek, 1x végigtolom)

Silent Hill 2 (amit már mindenki végigvitt)

Ronin (Ez speciel érdekel, de csak azért mert forced' nem jön ki Ps4 re)

(Pókember, Ratchet nem az Én világom)


Köszi az infót! :)



márc. 15. 15:05
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
*Kicsit ilyen' Ps 4,5 feeling eddig, vagy mintha lenne egy erősebb Ps4..
márc. 15. 15:08
 2/32 anonim ***** válasza:
74%

AAA kategóriában semmi, de még indie kategóriában sem nagyon. Konkrétan most februárban jött ki a legutóbbi üzleti jelentésük, miszerint 2025 márciusig semmilyen first party megjelenésük nem lesz. A külsős fejlesztők meg bolondok lennének PS5 exkluzív játékot csinálni.

Én tudom, hogy borzasztó drága a fejlesztés, és nagyon sokáig tart letenni egy Unchartedet vagy God of Wart az asztalra. Azt is tudom, hogy a Sonynak nincs annyi elkölthető pénze, mint a Microsoftnak vagy a Nintendonak. De sajnos ha valaki most megkérdezi, hogy milyen konzolt érdemes vennie, egyszerűen nem tudok jó indokot felhozni a PS5 mellett.

márc. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Én is így látom sajna.
márc. 15. 20:50
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
A 2-es jól összefoglalta. A játékipar amúgy eleve válságban van. Legalábbis az AAA zsanra biztosan.
márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Köszi!

Hát, nem jött meg a kedvem hozzá.

Marad a Ps4+Pc kombó.

Mindent összevetve, akkor a PS5 ma egy "Demon's Souls remake box". :)

(De már az is jön Pc-re állítólag)

márc. 16. 01:19
 6/32 A kérdező kommentje:
*nem mintha Ps3 on nem lett volna meg vagy 100x' az is, persze, szebb a remake, értem Én... :)
márc. 16. 01:35
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Azért jobb, hogy a GTA VI nem jön ki PS4-re (pedig örülnék neki, mert nekem is az van, pont amiatt, mert PS5-re nincs semmi olyan, ami érdekelne). Nem csak a grafikát kell nézni egy játéknál (mert az valóban nem egy nagy ugrás a GTA VI esetében). A legtöbb játékfejlesztő azt mondta, hogy például azokat az életteli utcákat, ahol szinte mindenki csinál valamit lehetetlen, hogy elbírja a PS5, gondolj bele, hogy akkor milyen lenne, ha PS4-re is kiadnák.
márc. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igen, egyenlőre az npc-k sokasága, a házakba bemenés szól a Gta6 nextgen ujdonságai mellett. :)

PS4 en kevesebb ember lenne. Kb mint a lebutított Cyberpunk 2077 ben. Azt mikor megvettem lemezen 100+ giga volt, 2 disc en Ps4 en. Bugos volt, de egy idő után nem annyira(!) , de piszok jól nézett ki. Aztán mikor megvettem digitálisan is akcióban, akkor ért a meglepetés, hogy 59 Gb lett.

Na, azt jól kigyomlálták, az utcákon alig lett valaki, eltűntek a neonfények többsége is, és már lemezről is a downgrade-es változat indul el. Apropó downgrade. A PS5 megjelenése után elég sok Ps4 es cím kapott downgrade patch et, hogy jobban nézzen ki Ps5 ön, pl Nioh 2 is, pedig az ugyan úgy nézett ki Ps4 en, mint most az 5 ön. Rendszeresen használom a fotómódot, megvan, látható a különbség ahogyan levettek a textúrák élességéből, egy-két karakter modellt lecserélték, stb, stb.. A GTA 6 ot megvárom Pc re inkább, de hál istennek' nem is hoz nagyon lázba az előzetes után, úgyfest kihagyom a Ps5 öt, tök felesleges. Nem hiába marad el az E3 is, azt is a Sony vitte' kb a Ps2 - től.

márc. 16. 10:52
 9/32 A kérdező kommentje:
márc. 16. 12:57
 10/32 A kérdező kommentje:

De talán ez a legjobb összefoglaló:

[link]

márc. 16. 13:01
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!