Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A sims 4 játékban teherbe tud...

A sims 4 játékban teherbe tud esni véletlenül egy sim?

Figyelt kérdés
Úgy értem lehetséges az, mondjuk nagyon kis százalékban, hogy teherbe esik, úgy, hogy csak simán a woohoo-ra kattintottam rá? Vagy lehetséges az, hogy nem választok ki semmit és a simek maguktól döntenek úgy, hogy nekiállnak gyereket csinálni?

márc. 25. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elviszi az ufo, és akkor még a fiúk is lehetnek terhesek
márc. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A TE simed csak úgy véletlen nem fog. Ellenben npc npc-vel meg tudja csinálni. Én már tapasztaltam ilyet hogy terhes lett 1 npc(és nem én tettem azzá).
márc. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a neighborhood stories be van kapcsolva egy háztartásnál, akkor a "távollétedben" lehet gyerekük.
márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sima Woohoo soha nem vezet terhességhez amíg nem a Try For Baby-t választod, ami szintén Woohoo. De a Google erre a választ ki tudja adni...
márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A másik, a Simek akkor kezdenek CSAK Woohoo-zni (nem try for baby) amikor Woohoo partnerek
márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!