Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért lép ki a játék miközbe...

Miért lép ki a játék miközbe jó hozzá a gépem?

Figyelt kérdés
Feltelepítettem a Hogwarts Legacy t (oké tört verzió csak ki akartam próbálni ,hogy érdemes e megvenni) RTX 4060 as van a gépembe persze a processzorom még a régebbi generációsokhoz tartozik,de elvileg mennie kéne vele. Folyton kilép amikor be akarom tölteni a mentett állást (mivel a régi videókártyámmal is kipróbáltam csak hát azzal inkább hagyjuk milyen gyatra volt) Látszik rajta hogy birja 120 fps el és kilép azzal az indokkal hogy kevés a videó memória. Nem hiszem, hogy ez lenne a baj a God Of War simán elfut. Valakinek valami ötlete?

ápr. 12. 18:40
 1/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

leirasodbol elsore arra kovetkeztetek hogy vga driverrel lehet valami

letorolted teljesen a regit es utana legujabbat feltelepitetted?

oke hogy mondjuk nvidad volt es mar tamogatta a regi driver is 4060 at is es igy ment vele

de legujabbat kene felnyomnod tisztan

ápr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából csak rá telepítettem gondoltam nem probléma nyilván csak ráfrissíti és kész. Vagy jobb letörölni az egészet és felrakni az ujjat? Mert pont ma frissítettem a legújabbra
ápr. 12. 18:46
 3/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 hat ha most sem jo erdemes megprobalni

letoltod nvidia oldalarol megfelelot

regit meg letorlod

telepitett programoknal semmi ne maradjon belole


amugy van vram foglalas jelzo a beallitasokban

ugy allitsd hogy beleferj

vagy ugy is van gond?


ha van tobb tores a jatek melle probalj masikat


illetve amugy azert probald ki hogy valami ami nagyon szokta vramot zabalni jobban lehuzod es hogy ugyis van e gond


szures simitas, arnyekok, ilyesmik szoktak

nem jatszottam vele es nem is fogok

szoval nem tudom mit hogy lehet benne


erdemes lehet kiprobalni rendszergazda modban futatni ha nem ugy futtassa


ha win11 et hasznalsz lehet az a gond, lehet kell valami frissites (ami csak kesobb lesz)

ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vedd meg...


Az EMPRESS-es törés a még 1. napos k#rva bugos verzió. Azóta rengeteg mindent javítottak és optimalizáltak. Össze sem hasonlítható az EMPRES-es vacak az eredetivel.

ápr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!