Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt már veled olyan, hogy...

Volt már veled olyan, hogy sorozatosan elvesztetted a Ranked meccseket egy játékban és teljesen kiborultál?

Figyelt kérdés
Én most játszom egy játékkal és egyszerűen nem tudok egy bizonyos szintnél feljebb jutni, mert túl erős ellenfelekkel meccsel össze a játék és engem ez tök kiborít. :(

ápr. 12. 22:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagyis nem most játszom vele, hanem már jó ideje. :)
ápr. 12. 22:10
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én mindig kerültem az mmo-kba a pvp content-et. Szóval engem ilyesmi sosem érintett. Max akkor mentem pvp meccseket ha volt achievment rá vagy quest. Viszont ha nem volt "követelmény" a győzelem akkor hagytam ellent nyerni. 100% PVE orientált vagyok. xD
ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a single player játékokat preferálom úgyhogy nem
ápr. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ideális esetben a matchmaking olyan, hogy úgy rakja össze az embereket hogy nagyjából egyenlőre jöjjön ki hosszútávon a végeredmény, tehát nagyjából 50% win és loss. Ennek persze bekavarhat sok minden, túl kevés játékos esetén van hogy a találati időt fontosabbnak érzi a készítő így kevésbé balanszosra lesz a meccs összerakva. Vannak smurf accok, amíg nem méri be őket helyesen a rendszer addig ők is torzulásokat okozhatnak a balanszban. És ott a jó öreg emberi tényező ami gyakorlatilag már szerencse kérdése, hogy pl összerak olyan csapattársal akit profinak érzékel de épp álmos/fáradt/részeg/nagyon rossz napja van/sorozatban lossok és ideges, vagy épp ellenkezőleg hogy gyengébbnek jelzett játékos de épp élete csúcsformájában, nagyon jó pickel esetleg némi stimuláns hatása alatt, vagy nagyon figyelve győzni akarva fókuszáltan.

Ezek azok a tényezők amikre nincs ráhatásod, viszont néha a legjobb szándékod és teljesítményed ellenére is veszíteni fogsz miatta. Amire viszont van ráhatásod, az a saját teljesítményed. Érdemes olyan szintig felhúzni az elméleti és gyakorlati tudásodat is, hogy a csapatod legjobbja legyél, így gyakorlatilag ha baj van akkor is a hátadon tudod őket cipelni a győzelemig. Hosszútávon csak így tudsz egyre feljebb jutni.

Végezetül egy jótanács a kiborulások ellen. Az összes pvp játék eredendően olyan, hogy a bent lévő játékosok fele veszíteni fog (van ahol ez az arány még rosszabb mert pl csak egy ember nyerhet lásd battle royalok). Tehát az esetek kb felében te magad is. Ezt el kell tudni fogadni, ha nem megy akkor pedig érdemes pve vagy single player irányokba nézelődni.

ápr. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4: hát nem tudom...de ez a matchmaking system ebben a játékban amivel játszom ultra gáz. Azért az, hogy 10 meccsből 1 a nyerés, próbálkozzak bármennyire jól stb., de akkor sem. Legendás IV. szinten összetesz a játék szerintem kb. minimum Mitikus I.-es játékosokkal. :/-.-...már csak az első másfél percben non stop azt hallom, hogy ,An ally has been slain.'. De ez csak részben a matchmaking system hibája, részben azé, hogy egy 5v5 játéknál 90%-a szólózik, rankednél is, mer ő úgy gondolja, hogy elbír 3 másik emberrel segítség nélkül. xD Ha meg szólsz neki, hogy Gather for team fight, do not solo, akkor meg fel van háborodva. Kész vicc. Ma is 7 meccsből 1-et nyertem, visszaestem Legendás II-ről már Legendás IV-re. :( Vicc.
ápr. 13. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!