Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Epic Games-en "vásároltam"...

Epic Games-en "vásároltam" Sims 4 játékokat. Hogyan tudom az EA alkalmazásba átvinni?

Figyelt kérdés

1 évvel ezelőtt volt egy akció, ahol 3 kiegészítőt ingyen lehetett "megvásárolni".

[link]

YouTube videósoknál hallottam róla és mondták, hogy akkor is érdemes megigényelni, ha épp nem tudod letölteni. EA app akkor nem volt MacBookokra, ami kellett volna hozzá. Mostmár van EA app, de így sem tudom az Epic Gamesről átvinni oda. Ott mutatja, hogy megvannak ezek a kiegészítők, de sehova se enged kattintani. EA oldalán néztem, hogy lehetne fiókokat társítani, de az Epic Games nem szerepel az összekapcsolható fiókok között.


ápr. 19. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Szerencsére sehogy nem lehet. Hála isten EPIC-et nem szereti az EA. Az hogy nem enged kattintani az azért van mert az EPIC kliens egy EPIClótrágya.


Ha külön akarod EA appba akkor ott is meg kell vedd.

ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ápr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!