Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem érkezik meg a megrendelt...

Nem érkezik meg a megrendelt rendszám soha a b életbe a Los Santos Customsbe. Valaki ugyanez?

Figyelt kérdés
A saját autómat választottam ki amire a rendszámomat szeretném, többet is csináltam, de visszavontam, hátha de nem. (Bravado) Banshee 900R-re rendeltem rendszámot, nem érkezik meg. Itali RSX-re kb másfél hónapja rendeltem, nem érkezett meg, visszavontam. Nem jelenik meg a rendszám felírat a LSC-be, nem értesülök semmi nem történik. De az ajándékba kapott rendszám az bent van, és az ugye nem törölhető vagy módosítható. Xboxon (One) játszok, ott az Edgeben böngészőben rendeltem rendszámot, telefonon is próbáltam, de a platformokkal ezek szerint semmilyen probléma sincsen, mert egyiken sem oldódott meg a probléma.

máj. 13. 20:11
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!