Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen olyan videójáték lenne...

Milyen olyan videójáték lenne nekem való ami kezdőknek való, megy régebbi gépen is, nem túl nagy a gépigénye és science fiction a műfaja?

Figyelt kérdés

máj. 21. 13:56
 1/8 anonim válasza:
100%
Mennyire régi gépről van szó? A science fiction elég tág műfaj, a Factorio és az Earth Defense Force sorozat is bele esnek.
máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

NVIDIA GFORCE EXPERIENCE GTX 960 videókártya, 8 GB ram, intel core i-5 processzor


Szeretem a fura lényeket, meg ha jövőben játszódik és szép a grafikája.

máj. 21. 14:14
 3/8 anonim válasza:
100%
Az ELEX című játékra szerintem illik ez a leírás, és szerintem elfutna a gépeden.
máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm jól néz ki. Esetleg lehetnek nagyobb gépigényű játékok is, tervezek új gépet venni, de még gyűjtök rá pénzt.
máj. 21. 14:36
 5/8 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Mass Effect sorozat.
máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kólauborkával ***** válasza:
56%
Imperium galactica II
máj. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mass Effect: Legendary Edition

[link]


Elvileg a minimum gépigégényt teljesíted, ha nem, akkor meg ott az original kiadás egyesével (a Legendary Edition mindhárom részt és az összes DLC-t tartalmazza) a DLC-kkel külön-külön.


Detroit: Become Human

[link]


A fura lények itt kimerülnek az emberi kinézettel rendelkező androidokban. Gyárilag van magyar felirat hozzá, és készül a magyar szinkron is hozzá a szinkronstudio.hu jóvoltából. Elvileg ez is még mehet alacsony beállítások mellett.


XCOM 2

[link]


Na, itt fura lények lesznek bőven, mindnek más képessége van és használják is őket. Taktikai-stratégiai játék, a harc része körökre van osztva, egyszer te lépsz/cselekszel az embereiddel, utána a gép. A War of the Chosen kiegészítővel várj amíg a normált kijátszottad. Ezt is futtatja elvileg a géped.

máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Subnautica
máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!