Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet ingyenesen letölteni...

Hol lehet ingyenesen letölteni magyarul vagy angolul a Sims 3 6in1-t?

Figyelt kérdés

Jól jönne egy link, eddig amit találtam az mind fizetős volt, hiába keresgéltem a Google-on. Jól jönne, ha tudna valaki segíteni. :)

Tehát ebben a csomagban megvan az alap játék és 5 kiegészítő, ha esetleg valaki nem tudná mit értek 6in1 alatt. :P :D


2010. nov. 16. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem nincs még ilyen mert a "Ha leszáll az éj" még nincs fenn neten és szerintem nincs még olyan de tudok olyan oldalt amelyiken fenn van
2010. nov. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A barátnőm pasija, aki Ukrán, letöltötte a 6in1-t, elkértem a csávótól a linket de erre mifelénk nem lehet letölteni, sajnos. :S Angolul és oroszul lehetett letölteni.
2010. nov. 16. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Gyárekek akkor én hogyan játszok a Leszáll az éjjel. Két hete szedtem le kb, megjelenés után egy héttel már fenn volt az NCore-on és rengeteg helyen.

kérdező! Ha játékokat szeretnél leszedni regelj egy warez vagy torrent oldalra.

2010. nov. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
17:35! Már töltöttem le Sims 3 alap játékot, fel is tettem, de azt írta ki az első kiegészítőnél amit fel akartam rá telepíteni, hogy rossz verzió van fent és hogy frissitési hiba miatt nem lehet feltenni a kiegészítőt. :/ Azért gondoltam a 6in1-t letölteni, ott nem hinném, hogy baj lenne a verzióval. De ha adnál linket, ahonnan te töltötted le, akkor sokat segítenél. :) Csak hogy ne töltsek le megint valami hibásat. :D
2010. nov. 16. 17:52
 5/8 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2010. nov. 16. 20:00
 7/8 anonim ***** válasza:

ha gondolod keresgess

[link]


nemrégiben kaptam rá az oldalra.

Late night is fentvan

2010. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz! :D
2010. nov. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!