Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok jó (számítógépes),...

Ajánlanátok jó (számítógépes), magyar játékokat?

Figyelt kérdés

Azért kellene, mert egyrészt nem kell küszködnöm a magyarosítással(ha van), másrészt meg hallottam, h a magyarok nagyon jók az informatika terén(a NFS Carbon-ban is több magyar keze munkája van) és jó lenne egy kis hazait is játszani...Mondjuk, ha nincs sok jó és magyar akkor lehet olyan ami 100%-osan van magyarosítva.

Lehet lövöldözős stílusú, de lehet olyan is, mint a Portal. A lényeg, h élvezhető legyen.

A CRC-ről hallottam ami magyar és pl a Chrome(1) az meg teljesen magyarosítva van.


2010. nov. 16. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:

az újabb Electronic Arts játékokba már mindbe van magyar felirat

pl. legújabb NFS Hot pursuit

vagy az NFS Shift is (bar sztem ez uncsi)

Crysisek még meg Sims3

2010. nov. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért annyit hozzátennék, hogy nem kell mindenhol sokat cseszegetni a magyarosítást hogy működjön, egyszerűen elindítod a telepítőt, aztán csá, sőt, mostanában nem is találkoztam olyan magyarítással, amit nem telepítővel kellet installálni, vagy csak bemásolni két fájlt a megfelelő mappába. Arról fogalmam sincs hogy a játékot hogy az általam felsorolt játékokban segédkeztek-e magyarok, de mindegyik alap magyar felirattal rendelkezik: Dragon Age: Origins (RPG), Mass Effect, Mass Effect 2(TPS-RPG), The Witcher (RPG; még magyar szinkron is van, és bár kicsit gyengécske, azért elviselhető). Most pedig egy-két olyan, aminek a magyarosítását egyszerűen csak telepíteni kell: Batman: Arkham Asylum (ezt igazából nem tudom rendesen besorolni, kicsit kicsit olyan), GTA IV (leginkább TPS). Írnám az Obliviont is, de ott ha elrontasz a magyarosítás közben, akkor rendesen bekavar a játékba, nem mintha túl nehéz lenne telepíteni, csak egy kicsit macerás, de mivel minden szóról-szóra le van írva mit kell csinálni, nem nagy kunszt azért.
2010. nov. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A Mass Effect 1-hez meglepően igényes magyarosítás készült. (csak egy-két hiba) És jó játék is, úgyhogy ajánlom.

Ha boltban veszed, akkor már alapból rajta van a magyar felirat, nem kell semmit pluszban sz*rakodni vele.

2010. nov. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Imperium Galactica -Magyar készítmény, magyar felirat, magyar szinkron!
2010. nov. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Postal 2 - nem magyar fejlesztésű, de rendes magyar szinkron van hozzá
2011. márc. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!