Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 3 Világteremtő...

The Sims 3 Világteremtő eszköz miért nem megy?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az eszközt, feltelepítettem és ezt írta ki: A játék jelenlegi telepített verziója nem kompatibilis a Világteremtő eszközzel. A Világteremtő eszköz újratelepítése szükséges. Első lépésként készíts biztonsági mentést a világaidat tároló állományokról, és távolítsd el a Világteremtő eszköz jelenlegi változatát. Ezután töltsd le, majd telepítsd a Világteremtő eszköz legfrissebb verzióját!
2010. dec. 30. 17:56
 1/5 anonim válasza:

Ez először nekem is probléma volt.

Ha van EA Download Manger-ed, akkor nyisd meg a simset, és a kezdőképernyőn menj a frissítésre és frissítsd, utána menni fog. Ha nincs EA Download Managered, akkor töltsd le, és csináld amit irtam:) Remélem segíteni tudtam :))

2012. márc. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Feketeardói válasza:
Figyu!!! Én mondig letöltöm az orosz oldalakon a sims 3 golden edition legújjabb frissítését most jelenleg a v.21, ami azt jelenti, hogy 21 kegészítő bene van és úgy lehet rákeresni a googlén, hogy The sims 3 gold edition (vagy lehet helyette deluxe edition)v.21 ,,скачать torrent,, ( az utóbbi kulcs szó)még azt is hozzáteheted, hogy ,,REPACK,,. !!és az meg van ,,c r a c k e l v e,,!! Aztán a regeditben átmagyarosíthatod, hogy a local-ban a Ru-t átírod Hu-ra. És itt jön a lényeg ,, скачать The Sims 3 create a world lates versio vagy up
2014. jan. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Feketeardói válasza:

....folytatás!

Vagy ,,update,, és nem kell semmilyen crack megy regisztráció vagy download manegger. Az orosz oldalakon minden megoldható csak csak keresd mindig a legújjabbat és írd a végére hogy ,,скачать torrent,, és lesz dúsztig találatod :D.

2014. jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Feketeardói válasza:

Rengeteg haveromnak megcsináltam már ezt!

Ez mind tapasztalat és, ha így sem működik akkor valamit nem jól csinnálsz vagy a gépedben van a hiba.

2014. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Keress rá a [link] oldalra, ott 2 féle verziót találsz, le van írva, hogy milyen szempontok szerint válassz közülük.
2016. jún. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!