Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » HELP! A runescape emberemnek...

HELP! A runescape emberemnek le estek a skillek szó szerit. Mit lehet tenni hogy vissza álljanak a skillek?

Figyelt kérdés
játcom a runescapét és egy szer csak beleszaggat a játékba és aztán egy kis idő múlva veszem észre hogy a prayert nem tudod bekapcsolni. És aztán nézem hogy a prayer lvl 86 levan esve 10 lvl re :( és nézem a többi skillt is és majdnem a felével ugyan ez van pl. firemaking volt 92 most 12 lvl a str már 99 volt és leeset vissza 91 summonig 80 lvl le eset 10 re és igy tovább... :( mit lehet tenni ?
2011. jan. 2. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Az alsó vagy a felső szám esett le? Ha az alsó, akkor azt jelenti, hogy elhasználtál valamennyit, és italokkal újratöltheted! Magától is visszatöltődik, csak az beletelik egy kis időbe! Ha a felső szám, akkor nem tudom mi van, írj a szerkesztőknek!
2011. márc. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha a alsó eset volna csak le össze teném a két kezemet :S de sajnos nem :(((((((((( és hát már én irtam a jagex nak is de nem válaszolnak rá :(((((((((((
2011. márc. 17. 11:50
 3/5 anonim válasza:
valami befolyásolja ideiglenesen. fizetős vagy? mert ha igen,akkor beteg lehetsz(sárga paca). Az a skilleket ledobja,de ha elmúlik a nyavalya,visszaregenerálódnak. Kivéve a prayert és a summoningot(azokat fel lehet tölteni(pr. : Altar, Smn. : Obelisk)
2011. júl. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Attol estek le a skilljeid hogy botoltal es ezt bann helyet bunteteskent kaptad.
2011. szept. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az utolsó közel járhat az igazsághoz, ha botoztál, akkor megérdemled. :) Ha pedig nem, akkor nem tudom mi a baj.
2011. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!