Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan mmorpg-t amihez...

Van olyan mmorpg-t amihez nincs chietEngine, vagy hasonló ellenörző program?

Figyelt kérdés
Sajnos a vírusirtóm (symantec) miatt egy csomó játék nemmegy, mivel a vírusirtóm nem kompatibizál, a hacker szűrővel.
2011. jan. 10. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Másik vírusírtót teszel fel, és átenged minden mmorpg-t.


U.I: Nem nagyon hagyják mindenféle csaláskereső program nélkül a készítők a játékot, napok alatt szétszednék a csalók.


Problem, User?

2011. jan. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értelek és már megis próbáltam, egy gyengébb virusirtót rárakni, csak a gép tönkrement, így a symantecet visszavettem, csak az meg nagyon jó vírusirtó, és nemhagy mindent csak úgy futtatni. Ezért kérdeztem, hogy tudtok e olyat, amibe nincs chiet engine.
2011. jan. 11. 18:48
 3/4 A kérdező kommentje:
Pillanat hülyén tettem fel a kérdést. Rosszul mondtam. Nem chiet engine, hanem hackshield pro. ami egy ellenörzőprogram
2011. jan. 11. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor engedd át a tűzfalon. Keress rá googlen, és meg fogod találni, vagy ha magyar a vírusírtó, akkor keresd meg magadnak, sajna nem tudom leírni, nem ismerem.
2011. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!