Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mond valaki jó állatos PC...

Mond valaki jó állatos PC játékokat?

Figyelt kérdés
valami kalandjátékra gondolok, olyasmire mint a Garfield 2 vagy esetleg a wolf quest (ezek már megvannak). és a grafika se legyen ratyi.
2011. jan. 29. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:

A G-Force egy platformer, az ugyanezen nevű film alapján készült, azt hiszem Rágcsávók vagy valami hasonló néven vetítették itthon. Nem játszottam vele, de jónak mondják.


Hogyha pedig meggondolnád magad, és belekezdenél valami régibe is, akkor ittvan a Conker's Bad Fur Day. Nintendo 64-es játék, de emulátort le lehet hozzá szedni. A leghumorosabb játékok egyike, amikkel valaha is játszottam, bár nagyon a fekete humorra épít, plusz ha minden igaz, 18+-os volt annak idején.:)

Szintén nem mai, de a Disney's Dinosaurt én imádtam amikor kisebb voltam (ennek következtében még most, 17 évesen is szívesen játszom vele az emlékek miatt). Felülnézetes, de szerintem nagyon jó a grafója a korához képest. Ez pedig a Dinó című animációs filmen alapul, de nem valószínű hogy kifejezetten bejönne.

2011. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sims Állatos krónikák ::
2011. jan. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösszii :D
2011. jan. 29. 22:46
 4/5 anonim válasza:
My horse and me, Frogges, Wildlife park, Zoo tycoon,Dog's,Cat's, Dog's life, Emprirors new groowe pc[ imádom csak kár hogy nem tudom sehonnan letölteni..=(]
2011. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Imagine Champion Rider, nagyon jó! lovas
2013. júl. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!