Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Killzone 3 a legjobb grafikájú...

Killzone 3 a legjobb grafikájú FPS, vagy nem csak FPS hanem minden kategóriában a jelenlegi legjobbnak számít?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha a játékélményt vesszük figyelembe, akkor a legjobb 100 FPS közé sem fér be, nem hogy a 100 legjobb játék közé... Nekem azért a játékélmény fontosabb.
2011. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miert akkor mi a jo?

Mar a KZ2 is rohadt jo volt, foleg egy cod vagy crysis-hoz kepest, de a 3 meg jobb lesz

Jatszottal mar egyaltalan vele, vagy epp boxos vagy?

Ha meg neked nem tetszik az mas, de attol meg konzolon ez a legerosebb FPS minden szempontbol

2011. febr. 6. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen a legjobb grafikájú FPS!Mivel az emberek azon veszekednek hogy most a Kill Zone 2 vagy Crysis 2-nek jobb a grafikája!

Akkor a Kill Zone 3-mal mi van?Az kenterbe veri a Crysis 2-nek a grafikáját?:D

Játékélményben simán odaveri a Call of Duty-kat!Tudom mert nyomom online a Kill Zone 2-t


Viszont a Kill Zone 1 nem olyan jó!Sajnos :(

2011. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ja igen, emlekszem amikor meg hirekben a Crysis 2-t hasonlitottak a KZ3-hoz, es ott sem biztos, hogy a Crysis a szebb, pedig kb 3 evvel ujabb.

Killzone 3 meg egyertelmuen a legjobb grafikaju FPS, playstationcommunity-n most volt is errol egy cikk.


En is sokat multizok mostanaban, meg amig megjelenik a 3 szeretnem a medalokat-ribbonokat megszerezni.


Bocs az ekezethiany miatt, csak most is PS-rol irok.

2011. febr. 8. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:
A Killzone 3 a legjobb grafikájú FPS.Szerintem a játékélmény is nagyon jó lett, főleg azért tetszett, mert eredeti és nem koppint a COD, Medal of Honoroktól.Lehet, hogy jelentéktelen, de én nagyon örültem, hogy a testedet is megcsinálták, más játékokkal ellentétben.Már a BETA-ján is látszik, hogy HD-ra tervezik a játékot.Te döntsd el, hogy a Crysis 2, vagy a KIllrone 3 kell majd, mert nem az számít amit írnak róla, hanem ahogy te látod a játékot.
2011. febr. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Crysis 1 nem tetszett, videó alapján a 2-t majd 1-2 év múlva max 5000 ft-ért megéri beszerezni.

Killzone 3-mat már előrendeltem hetekkel ezelőtt, az 100%-os vétel.

Csak azt mindig hallom, hogy szép a grafikája, és #1 az FPS-eknél, csak nem tudtam, hogy csak FPS-ek közül a legszebb-e (mert más műfajoknál azért van még pár szép játék, Uncharted, GoW részek, stb.)

2011. febr. 13. 17:53
 7/8 anonim válasza:
az xboxnál ott a gears of war 3 ami nem akármi
2012. jan. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 éves ez a kérdés, akkor még sehol sem volt a GoW3
2012. jan. 31. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!