Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Egy játékot keresek, a nevét...

Egy játékot keresek, a nevét nem tudom bővebben lent?

Figyelt kérdés
Irakban vagy valahol arra fele játszódik, hasonlít a Sólyom végveszélyben-re. Első pálya valami olyasmi hogy egy házban vagy és bedobnak egy vakító gránátot vagy mit. Nagyon rég játszottam már vele ezért nem tiszták így a képek. Még valami olyasmi rémlik az első pályáról hogy egy tankot is fel kell robbantani, de ebben nem vagyok már annyira biztos. Ha valaki rá ismer létszíves írja meg a játék nevét kommentbe, vagy ha nem teljesen ismer rá akkor olyan címeket írjon amik lehet hogy ez a játék lenne.
2011. márc. 17. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem írtad volna oda, hogy az elején bedobtak egy vakítót, akkor biztos lettel volna benne, hogy az a CDS2.

De lehet, hogy összekeverted valami játékkal, ezért leírom, hogy szerintem mi:

CDS2=Conflict Desert Storm 2

2011. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem az, fps nézetű. De azért köszi. CDS-t ismerem az is jó játék.
2011. márc. 17. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Metal Gear Solid 3. Snake Eater???
2011. márc. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyik se. :'( Első pályában asszem valami helikopterhez kell elérni vagy mi, egy iraki vagy valami olyasféle faluba/városba vagyok, valahogy úgy kezdődik az első pálya hogy egy házban vagy mennél ki és bedobnak asszem egy vakító gránátot, valami ilyesmi rémlik, története valahogy úgy maradt meg bennem hogy hasonlít a Sólyom végveszélyben c. filmre.
2011. márc. 18. 14:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Delta Force Black Hawk Down Pc

nem biztos csak tipp :D

2011. márc. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is legelőször erre gondoltam le is töltöttem de nem ez volt az. -.-" Sajna. Pedig már rég óta keresem a játékot.
2011. márc. 19. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!