Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik az a stratégia "fejlődő...

Pro Patria kérdése:

Melyik az a stratégia "fejlődős" játék, amelyiknek az intrójában minden korszakban ugyanolyan a vezér (egy félszemű), és van benne ősember, napóleon, űrkorszak, stb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Civilization?
2011. máj. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem fejlődős játék, nem? Amiről én beszélek, az az őskorban kezdődik, és az űrkorszakban ér véget.
2011. máj. 16. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Rise of nations? Nem biztos hogy ezez mert nem emlészem napóleonra de hátha
2011. máj. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Amiről én beszélek, az az őskorban kezdődik, és az űrkorszakban ér véget."


Utánanéztél egyáltalán? -_-'

A Civilization, amiről én beszélek, az az őskorban kezdődik, és az űrkorszakban ér véget. A Civilization sorozat kezdete óta pont erről a tulajdonságáról híres, ezért lett világhírű és rohadtul jól eladott még mindig egy olyan korban, amikor a körökre osztott stratégia minden, csak nem divat.


Ettől még persze lehet, hogy nem ezt keresed, de akkor pontosíts kicsit. Pl. mit értesz az alatt, hogy "fejlődős"?

2011. máj. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Megnéztem az intróját, és abban nem volt űrkorszak, hanem csak egyiptomiak, lovagok, arabok, japánok. Ez alapján gondoltam, hogy nem ilyen.


Amiről én beszélek, elég régi játék, sokéves, és az intrójából annyira emlékszek, hogy:

Egy barlangban egy ősember táncot jár, aztán a kamera ráközelít az arcára (az egyik szeme fehér, sebhelyes, vak), ekkor átváltozik egy hajó kapitányává, ágyúznak, faszilánkok repkednek körülötte, (itt meg be van kötve a szeme fekete ronggyal), és legvégül egy modern robotruha sisakja nyílik ki, benne ugyanennek az embernek az arca, a szeme pedig kék robotszem, majd körbenéz, és elkezd gépfegyverrel lövöldözni.

Ez volt a bevezetője.

2011. máj. 16. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Megvan! Empire Earth!!!
2011. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezaz, köszönöm!
2011. máj. 24. 23:47
 8/9 anonim válasza:
Ha érdekel akkor van 2es része nézd meg de nekem nem tetszett anyira mondjuk vannak benne érdekes újítások ..
2013. aug. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sőt az is lehet h 3 is van már
2013. aug. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!