Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Catan telepesei jó társasját...

A Catan telepesei jó társasjáték? Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Társasjátékot szeretnék vásárolni. A Catan telepeseit hallottam más emberektől. Rákerestem a neten és hát nem tudom, nekem elég együgyünek tűnik:

[link]

Nem akarok sok pénzért élvezhetetlen játékot venni. A kérdéseim: jó vagy rossz játék, aki ismeri mennyire szereti? Mennyibe kerül? Lehet játszani ketten?


2009. márc. 14. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Igen, nagyon jó, csak ajánlani tudom :)


Ha megveszed, alig fogod otthagyni :)

2009. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok... :) Kicsit drága, az árára már nem emlékszem. Lehet ketten is játszani :)
2009. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szereted a stratégiai játékokat, akkor be fog jönni. Nyersanyagokat kell adni-venni, termelni, ebből utak, városok épülnek. Mi nagyon szeretjük.

Esetleg próbáld ki, van ilyen játék letölthető és online is. Teljesen ugyanaz, és ha tetszik, jöhet az asztali verzió.

[link]


[link]

2009. márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most látom a többi kérdést: ketten nem lehet, erre van valami kártyajáték állítólag.

kb 6ezer forint, ha szerencsés vagy

2009. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Üdv!

Nagyon jó a catan, csak ajánlani tudom énis :)


Van kétszemélyes catan, ugyanaz mint a nagy csak 2 személyre, én tegnap vettem a tescoba 3000 ért :)

nagyon jól feldobja a szürke hétköznapokat :)

2010. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

sziiia.

szerintem nagyon jó.

én egyszerűen imádom

nem tudom abbahagyni pedig 13 éves vagyok.

még telefonra is letöltöttem.

2010. dec. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!