Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Eredeti StarCraft II DVD...

Eredeti StarCraft II DVD kódja meddig érvényes?

Figyelt kérdés
Ha megveszem az eredeti StarCraft II DVD-t, mennyi ideig tudok vele játszani interneten multiplayer-ben? Van időkorlátja?
2011. jún. 20. 22:31
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt most komolyan kerded??? ha megveszed addig jatszol amig akarsz.
2011. jún. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, komolyan kérdezem. Elnézést a tudatlanságomért. A barátom gondolkodik rajta, hogy megveszi ezt a DVD-t, és ő úgy gondolja, hogy van valamilyen időkorlátja. Én úgy gondoltam/reménykedtem benne, hogy nincs, mert úgy csak könnyebben hajlana rá, hogy megvegye. Hallottam már olyanról, hogy csak bizonyos ideig lehet használni egy kódot, de az más játék volt és gondolom valamilyen próbaverzió. Olasz szótárhoz tartozó CD-m is csak két évig érvényes - ennyi ideig használhatom az internetes szótárt. Ezért tettem fel itt a kérdést, hogy megbizonyosodjunk róla, valóban úgymond "örökös" a kód. Köszönöm szépen a választ!
2011. jún. 21. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
A játék valóban egyszeri megvételű, többször nem kell vele bajlódni.Időkorlát max az olyan játékoknak van, amelyek az úgynevezett "MMORPG" kategóriába tartoznak, ehhez havonta kell venni tagság kártyát, mint például a World of Warcraft.
2011. jún. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!