Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Crackelni?

Hogyan kell Crackelni?

Figyelt kérdés
Ugy csináltam ahogy itt vki leirta . Letöltöttem egy cracket , átneveztem a fájlt(a játékot , ami az asztalra lett telepítve) arra ami a crack-nek a neve , majd beraktam abba a mappába amiben a crack van , megkérdezte h felülírom-e rányomtam h igen .(megcsinálatm fordítva is , h a crackel irtam felül a játékot hátha az a gond) mégis mikor megpróbálom elinditani ugyanazt irja ki mint eddig :"Rossz lemez van behelyezve. Kérjük, helyezze be azt eredeti "Tomb Raider:Underworld" CD/DVD-t" További részleteket keressen a www. Securom. Com/message. Asp? M=wrongdisc&l=hu címen" Valamit rosszul csinálok ? Valaki segítsen !:(
2009. márc. 25. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:
AMugy Daemon Tools-al telepitettem , szal nincs kicsomagolva sehova ... így is lehet crackelni ?
2009. márc. 25. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Először is fel kell telepíteni a játékot, aztán ahova telepítetted a mappában ott lesz egy ugyanolyan nevű fájl mint a crack, azt a fájlt kell felülírni a crack-el.
2009. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minek nevezted át?:O Nem kell átnevezni, a crackek elvileg helyes névvel vannak ellátva (ha nem, akkor jóesélyyel az nem is ahhoz a játékhoz való). Egyszerűen meg kell keresni a mappát, amibe a játékot telepítetted, ott is azt a mappát (ez általában megegyezik azzal, ahova a játék telepítve van), ahol a játék indítófájlja van, tehát pl: XYZ játéknál az XYZ.exe fájlt. Majd fogod a cracket és szépen bemásolod ide (te pont fordítva csináltad, az úgy nem jó), megkérdezi, hogy felülírod-e és igen. Kész.

Aztán, az asztalra nem nagyon hiszem, hogy telepítetted, az valszeg csak egy parancsikon volt, amit ha felülírsz a crackkel, a totál hidegen hagyja a játékot...

2009. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi már megy .. mármint mégsem mert ezt írja ki : "failed to initialize direct 3d with current settings"


mit jelent ? lehet h a gépem nem elég jó hozzá ?:O

2009. márc. 25. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet nem támogatja a videó kártyád a játékot ? ellenőrizd valahol le pl. canyourunit? ird be a google ba és csak ki kell keresned a játékot és ki irja automatikusan h menne e vagy nem
2009. dec. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!