Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok online mmorpg játékot...

Írnátok online mmorpg játékot ami nem Metin2? Létezik magyar WoW? és ha igen linkeljetek lécci.

Figyelt kérdés

Metin2-n mindenféle szerót kipróbáltam, de vagy kiraboltak, vagy nem értem el semmit.

Válaszokat kösz előre is, hülyék kíméljenek!


2011. júl. 4. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2011. júl. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Frey Marci válasza:

ja van


magyar wow tauri amit az első írt letöltöd fel patcheled

és (már nem wowozok nemtom pontosan) de az egyik WTF fájlot át kell írni hogy beléphess és annyi rakás magyar mmorpg van mint égen a csillag

2011. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A WoW-on kívül én még tudom ajánlani a Perfect World-ot és az Aiont. Állítólag a Gates of Andaron is jó, bár azzal nem játszottam. Az utóbbinak van normális magyar szervere, az első kettőnek pedig a Revolution-jét keresd google-ban. Vagy Aion-nál még a Mystic-et is kipróbálhatod. Ez mind magyar szerver.
2011. júl. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Perfect world revolution szerintem nagyon kihalt... most nézem. 154 játékos online meg 14. Játszál az eredetin... Most készül az európai szerver amszterdami idővel.
2011. júl. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2011. júl. 4. 13:37
 6/7 anonim válasza:
MÉG!!!
2012. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Silkroad

ez jobban bejön mint a wow :D

2013. máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!