Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudom hogy ez a kérdés nem...

Tudom hogy ez a kérdés nem ide jön félig! De!? A gammershopnál vettem battlefield bad company2 és army of two-t xbox360-ra! 1-hete rendeltem nem tudom hogy hozzák-e!?

Figyelt kérdés
Ha ti is rendeltetek onnan és van tapasztalatotok akkor segítsetek!?
2011. júl. 31. 17:52
 1/5 A kérdező kommentje:
Igen és ha valaki tud Jász-Nagykun-Szolnok megyében Szolnokon,Rákocziban,Martfűn,Tiszaföldváron xbox360 flashelést az irjon! Köszönöm!:D
2011. júl. 31. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Vinni fogják biztos, de miért nem hívod fel őket???
2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mert hívtam és e-mailt is küldtem de nem mondnak semmit a telefont nem veszik fel 4 napja ha e-mailt küldök nem válaszolnak ezért kérdem!
2011. aug. 1. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
van egy rossz hirem a világ amit szeretünk eltünt örökre!Zombik vették át az uralmat nagyon kevesen vagyunk de már dolgozunk a call of duty modern warfare 3 on!
2011. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Őö???Azt tom 12000Ftért jó hogy és hát nem rajongom a modern háborúért inkább világháború jó a modern warfare 2 az a kedvencem a WaW-után!
2011. aug. 18. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!