Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » EA Master azonosító, az mi?

EA Master azonosító, az mi?

Figyelt kérdés

Amit kiír:Foglald le Public Profile URL-edet.Észrevettük továbbá, hogy még nincs EA Master azonosítód! Hozzunk létre egyet neked!

Szinte mindent próbáltam már beírni(weblapcím, random betűk stb.), de semmit sem fogad el.

Mit kéne ide írni?


2011. aug. 7. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt tényleg jó lenne tudni mert engem is k...-ra idegesít! Az van ráírva a játék papírjára Gyors. Könnyű. Egyszerű. a nagy ló...-t már!
2011. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Hali.

Megoldás az hogy ne magyarul lépj be mer bugos!

Amikor kérdezi hogy magyar vagy angol akkor az angolra menny és akkor működni fog (nekem legalábbis)

2011. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lószart, hol kéri hogy magyar v angol vok-e,medal of honor miatt kellene belépnem, de ez a retek szar mindig kihozza a master azonosítót, pedig kéne a cd kulcs,már vagy 20at próbáltam ami a neten fent van(2010-es a játék)Még baszkurálok ezzel a master izével,és ha sikerül már írom is a választ:D
2012. máj. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Áááááá yeeee igazad volt Lószar :D :D :D :D
2012. máj. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!