Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi a véleményetek a Witcher 2...

Mi a véleményetek a Witcher 2 harcrendszeréről? Az egynek vagy a kettőnek a jobb?

Figyelt kérdés
Nekem az egynek jobban tetszik, de ez se rossz.
2011. aug. 9. 10:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Ha hó van ott valaki?
2011. aug. 28. 10:33
 2/8 A kérdező kommentje:
Addig főzök kávét!
2011. aug. 29. 08:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem is jobb az 1 harcrendszere. De maga a játék is jobb, mint a 2. De természetesen a 2. rész is isteni lett.
2012. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mi az ami nem tetszik benne? Lehet hogy itt már kell taktikázni, nem úgy mint az egyben, mert hát ott csak nyomom a gombot és kaszabolja az ellenséget. A kettőben meg hát igen kell egy kis ész és az valóban jó, hogy lehet dobókéssel, bombákkal, meg csapdákkal támadni + a varázslatokkal is. De én valahogy hiányolom a kardforgatásnak a fokozatait, mert itt már nem sorazatban támad hanem csak egy csapást üt az ellenre. Még hiányzik belőle, hogy csak két stílusban lehet alkalmazni, a gyorsat és az erőset. Nos lehet hogy azért nem csinálták meg, mert xbox-on ennyi gomb nincs is, vagy nem tudom.
2012. febr. 22. 10:36
 5/8 A kérdező kommentje:
Ja meg az ezüst és az acél kard harci stílusát is meg csinálhatták volna másik stílusban is, mint az egyben. A kettőben tökre ugyanazok a kombok vannak a két kardal.
2012. febr. 22. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egynek a harcrendszere nagyon nagy hulladék volt, szerintem a kettőé sokkal jobb lett, bár lehetne benne több lehetőség is.
2012. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a szinkront hiányolom ha a egyet meg tudták csinálni a 2 mértem
2012. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az 1. nek tetszett jobban a harc rendszere mert sokkal jobb szerintem hogy a megfelelő pillanatban kell kattintani mint hogy csak nyomkodod az egér gombot aztán üti magától
2013. ápr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!